Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 26. september 2023 / PR

Pohodlie a dizajn v novej kolekcii ECCO

Hľadáte jesennú obuv, ktorá bude spĺňať kritéria najnovších módnych trendov a zároveň maximálneho pohodlia ? Najnovšia kolekcia ECCO Sculpted LX je stvorená pre všetky ženy, ktoré od podpätkov očakávajú niečo viac.

Pohodlie a dizajn v novej kolekcii ECCO

Po dlhých letných dňoch na scénu prichádza jeseň, ktorá je ideálnym obdobím pre všetkých nadšencov módy. Ľahké letné kúsky nám v šatníku vystriedajú kašmírové svetre, krémové trenčkoty, kabáty a v neposlednom rade- minimalistická jesenná obuv. Novinkou na trhu je stelesnenie elegancie, ktoré je vyrobené tak, aby dokonale sedelo chodidlu. Ako je u ECCO zvykom, celá kolekcia je spracovaná z tých najlepších materiálov, aby priniesla to najväčšie pohodlie a zážitok z chôdze. A to aj v podpätkoch.

Vďaka čižmám ECCO SCULPTED LX sa dostanete z práce na vernisáž v galérii
Vďaka čižmám ECCO SCULPTED LX sa dostanete z práce na vernisáž v galérii
ECCO SCULPTED LX 55
ECCO SCULPTED LX 55

Vďaka čižmám ECCO Sculpted LX  sa ľahko dostanete z práce na vernisáž v galérii. Konečne členkové čižmy, ktoré môžete nosiť celý deň a stále sa v nich budete cítiť elegantne. Táto nová podoba elegantnej členkovej obuvi je vyrobená z dizajnovej kože ECCO. Moderný dizajn, ktorý sa dobre kombinuje so všetkými časťami vášho šatníka od šiat až po nohavice.

Dizajnové prvky

Dva hlavné dizajnové prvky, ktoré sa vracajú aj s modelmi tohtoročnej jesene sú okrúhla špička a podpätok. Minimalistický dizajn je stále v kurze a tak celá kolekcia ECCO Sculpted LX podčiarkne akýkoľvek outfit a pomôže vám dodať sebavedomie v každej situácii.

35 mm vysoký podpätok potiahnutý kožou, vám dodá na výške
35 mm vysoký podpätok potiahnutý kožou, vám dodá na výške

Technológia ECCO FLUIDFORM™

Nie je to ale len o štýle a zaručenom pohodlí. To, vďaka čomu majú podpätky z tejto kolekcie navrch, sú použité technológie. Technológia ECCO FLUIDFORM™ chodidlu prinesie anatomické padnutie, takže podpätky padnú ako uliate. Vďaka použitiu priameho vstrekovania podošvy je možné vytvoriť produkt, ktorý je nielen odolný, ale aj ultra pohodlný.

Technológia ECCO FLUIDFORM™ chodidlu prinesie anatomické padnutie
Technológia ECCO FLUIDFORM™ chodidlu prinesie anatomické padnutie

Hodnota obuvi sa skrýva v jej kvalite

Pre kolekciu ECCO Sculpted LX bola zvolená taká výška podpätku, vďaka ktorej nie je nutné robiť kompromisy medzi pohodlím a štýlom. Na svojich podpätkoch tak môžete kráčať celý deň aj noc. Kolekcia skrývajúca neopísateľné pohodlie vo svojom dizajne, sa perfektne hodí pre každú ženu, ktorá ocení eleganciu a ženskosť. Pre každú ženu, ktorá vie, že tá pravá hodnota obuvi sa skrýva v jej kvalite, a že sebavedomie je ten najkrajší doplnok každého outfitu.

    3172

    Súvisiace články