Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 14. marec 2023 / PR

Podpora žien nie je mýtus

Answear.LAB vytvára limitovanú kolekciu s názvom SISTERHOOD.

Podpora žien nie je mýtus

Značka Answear.LAB dokazuje, že podpora žien nie je mýtus. Najnovšia limitovaná kolekcia SISTERHOOD, ktorá spája svet módy, hudby a umenia, oslavuje ženské priateľstvo a vzájomnú solidaritu.

Ženy majú obrovskú moc a vedia ju využiť. Spájajú silu a talent, aby pomohli, podporili a iniciovali veci, ktoré sú pre ženy dôležité. Kráčajú ruka v ruke, ako sestry. Zdieľajú spoločné zážitky, povzbudzujú sa, motivujú a bojujú za spoločné i vlastné ciele, sny a túžby. Takúto víziu sesterstva predstavuje aj Answear.sk a jeho limitovaná kolekcia od Answear.LAB.

Prejavte solidaritu, starostlivosť a pomáhajte si

„Sesterstvo sa považuje za protiváhu k rivalite, ktorú ženám vnucuje patriarchálna spoločnosť. Sesterstvo je podpora a empatia. Na tomto základe môžeme budovať vzťahy, ktoré vyplývajú z úcty k druhým, ale aj k sebe samým, ktoré neškatuľkujú, nehodnotia a nekritizujú. Práve na takýchto pozitívnych vzťahoch medzi ženami je založené sesterstvo. Nemusíte mať pokrvné puto aby ste sa mohli nazývať ‚sestrami’”, vysvetľuje ideu kolekcie Nicole Groesslová, Country Manager spoločnosti Answear.sk pre Česko a Slovensko.

Najnovšia limitovaná kolekcia SISTERHOOD, ktorá spája svet módy, hudby a umenia, oslavuje ženské priateľstvo a solidaritu na mnohých úrovniach.

Odkazy a skryté symboly

Answear.LAB chápe, že prostredníctvom štýlu, bez slov, môžeme vyjadriť to, kým sme. Preto v kolekcii SISTERHOOD nájdeme množstvo odkazov a skrytých symbolov poukazujúcich na sesterstvo. Dominantnou farbou kolekcie je ružová, ktorá symbolizuje bezpodmienečnú lásku a porozumenie. Ružová je romantická a intímna zároveň. V psychológii farieb je znakom nádeje, dodáva pocit, že všetko bude v poriadku. Ružová je tiež ústrednou farbou návrhárky a módnej ikony Elsy Schiaparelli, ktorej tvorba inšpirovala dizajnérov Answear.LAB.

Objavte kolekciu Sisterhood by Answear.LAB
Objavte kolekciu Sisterhood by Answear.LAB

V kolekcii SISTERHOOD sa energický odtieň šokujúcej ružovej objavuje na kožených kabátoch, saténových šatách, tylových sukniach a dámskych kostýmoch.

Džínsová modrá a futuristická strieborná

Sprevádza ho upokojujúca džínsová modrá a futuristická strieborná odkazujúca na budúcnosť a veľkosť našich snov. Oslňujúce nie sú len pútavé nášivky na džínsoch a džínsových katanách či šperky dopĺňajúce odevy, ale aj strieborné bombery, motorkárske bundy, topy a sukne.

Rifľový overal Answear.LAB X limitovaná kolekcia SISTERHOOD
Rifľový overal Answear.LAB X limitovaná kolekcia SISTERHOOD

Návrhárka Ania Glik špeciálne pre Answear.LAB

Sesterstvo ovplyvňuje každý aspekt života, a práve preto kolekcia SISTERHOOD ďaleko presahuje svet módy a spája sa s hudbou a umením. Dôležitým bodom kolekcie sú tričká a mikiny s tlačenými kolážami od Anie Glik - talentovanej poľskej umelkyne, ktorá spolupracovala s najväčšími módnymi domami.

Tričko Answear.LAB X limitovaná kolekcia SISTERHOOD
Tričko Answear.LAB X limitovaná kolekcia SISTERHOOD

Špeciálne pre Answear.LAB vytvorila Ania Glik sériu šiestich digitálnych koláží so sloganmi vyjadrujúcimi silu sesterstva. Symboly sesterstva, ako napríklad zopnuté ženské ruky, sa tu objavujú pri heslách

  • „STAND BY YOUR SISTER“
  • „SISTERHOOD GIVES YOU POWER“
  • „HELP ONE ANOTHER IS PART OF SISTERHOOD RELIGION“

 

Nes posolstvo o sile sesterstva 

Slovenskými ambasádorkami novej limitovanej kolekcie SISTERHOOD sa stali známe tváre tvoriace nerozlučné sesterské spojenia i známe milovníčky módy. V nových kúskoch tak uvidíme spevácke duo Veroniku a Danielu Nízlové alias TWiiNS (@twiins), ilustrátorku Petru Slamkovú pôsobiacu pod menom @fancyillustrator, elegantnú módnu stylistku Mirku Dobiš (@fashionspy.sk) a fashion blogerku Ivanu Antal (@sweetladylollipop).

Sako Answear.LAB X limitovaná kolekcia SISTERHOOD
Sako Answear.LAB X limitovaná kolekcia SISTERHOOD

Viac o limitovanej kolekcii nájdete na answear.sk

    230

    Súvisiace články