Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Starostlivosť o pleť a telo / 7. december 2022 / PR

Pleť podľa Daniely Peštovej

Slovenská značka prírodnej kozmetiky Noili predstavila novú kozmetickú líniu v spolupráci s topmodelkou Danielou Peštovou. Produkty sú vhodné pre všetky typy pleti, rovnako ako celé portfólio kozmetiky Noili, vytvorené s láskou k prírode a s rešpektom k vede, aby dokázali pomôcť spomaliť nezvratný proces starnutia.

Pleť podľa Daniely Peštovej

Daniela Peštová, ktorá na oleje Noili sama nedá dopustiť, sa posledný rok podieľala na vývoji nových produktov, ktoré by rozšírili aktuálny rad. Zamilovala sa do produktov aj filozofie Noili, THE BEAUTY OF LESS, a sama značku oslovila, aby spolu doplnili sortiment pleťových olejov a aktívnych olejových sér tak, aby rad obsahoval všetky produkty pre kompletnú dennú skincare rutinu.

„Pocit drzosti prizvať sa k Noili som mala z dvoch dôvodov. Vo svojej práci som vyskúšala všetko, tridsať rokov na mňa denne make-up artisti nanášajú nespočetne veľa produktov a viem určiť, čo funguje. Zároveň si uvedomujem, že starnem, ale nechcem ísť invazívnou cestou a hanbiť sa za vrásky. Myslím, že takých žien je veľa, aj keď ich možno nie je tak vidieť. Tvár zrelej ženy, na ktorej sú vidieť známky starnutia a emócie, je pre mňa dokonalejšia, ako natiahnutá vyhladená pleť. Noili pre mňa znamená prirodzenosť a minimalizmus,“ opisuje začiatok spolupráce Daniela.

Novinky Noili

Medzi novinkami nájdeme produkty pre jednotlivé kroky čistenia a hydratácie pleti, aj extra ošetrujúce produkty v podobe trojice masiek. Daniela dala všetkým produktom aj originálne názvy. V ponuke nájdeme balzam na čistenie pleti Let’s Get Naked, ktorý odstraňuje make-up, SPF a nečistoty z celého dňa; esenciu a toner You Dew You pre podporu hydratácie a zdravého mikrobiómu a trio masiek 3 Masqueteers.

Multifunkčný čistiaci balzam Let´s Get Naked
Multifunkčný čistiaci balzam Let´s Get Naked
Hydratačná esencia You Dew You
Hydratačná esencia You Dew You
Trio pleťových masiek Three Masqueteers
Trio pleťových masiek Three Masqueteers

Zbraň proti unavenej pleti

Čistiaca detoxikačná maska Charm Me Charcoal obsahuje ružový íl s absorpčnými účinkami, aktívne uhlie a argánový olej. Odstraňuje nečistoty a reguluje tvorbu mazu bez zvýšeného vysušovania pleti. „Táto maska je moja týždenná zbraň proti matnej, unavenej pleti. Absolútne milujem okamžité výsledky, ktoré po použití vidím,“ opisuje produkt Daniela Peštová. Na oživenie unavenej pleti je určená maska Coffee Break s obsahom kofeínu a ženšenu, ktorá pleť spevní a rozjasní.

PRO TIP: podľa Daniely funguje proti jet lagu.

Regenerácia pleti

Treťou maskou série je antiagingová Mask Sleep Repeat určená na regeneráciu pleti počas nočného spánku. Obsahuje skvalán, nechtík a extrakt z červenej papriky, vďaka ktorým má zvláčňujúce, protizápalové a rozjasňujúce účinky. Jej absolútnou výhodou je večerná aplikácia a pôsobenie cez noc.

Čistiaca ílová, povzbudzujúca kávová a oleogelová antiage maska v praktickom trojbalení.
Čistiaca ílová, povzbudzujúca kávová a oleogelová antiage maska v praktickom trojbalení.

Duo BFF

V rámci spolupráce predstavili aj doplňujúce duo produktov esencie You Dew You spolu s už známym sérom značky Noili – Bakuchiol & Squalane Oil Serum. Produkty v sete Duo BFF sa navzájom doplňujú a podľa nás tvoria ideálny vianočný darček.

Bakuchiol & hydratačná esencia DUO BFF
Bakuchiol & hydratačná esencia DUO BFF

Noili x D.P.

V budúcnosti sa je ešte na čo tešiť, Noili plánuje v spolupráci s Danielou Peštovou pokračovať.

www.noilibeauty.com/sk/
    476

    Súvisiace články