Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Fashion week / 21. jún 2023

Pharrell Williams debutoval v Louis Vuitton vo veľkom štýle

Čerstvý kreatívny riaditeľ LV odštartoval novú éru francúzskeho módneho domu.

Pharrell Williams debutoval v Louis Vuitton vo veľkom štýle

Kreatívec Pharell Williams využil veľký budget, tím a celebritné kontakty, aby na moste Pont Neuf v Paríži odštartoval veľkolepú prehliadku francúzskeho módneho domu Louis Vuitton. Rovnako ako jeho predchodca, zosnulý Virgil Abloh, nový kreatívny riaditeľ prepojil módnu kolekciu s kultúrou, umením a hudobným priemyslom a zožal úspech.

Menswear Spring-Summer 2024

Multivesmír, kde sa vysoké krajčírstvo nosí ku šortkám a veľkým čižmám. Nechýba logo LV a podpisová šachovnica zobrazená na taškách, kožených motorkárskych bundách či kožušinových a džínsových kabátoch.

Pixel vzor

V najnovšej kolekcii boli výrazným prvkom parky a obleky pokryté pixel maskovacím vzorom. Teplákové súpravy zdobené perlami, metalické bombery, kožené futbalové tričká, retiazkové šperky na vestách a šiltovky v štýle kráľa Eduarda VIII. Súčasťou módnej šou bol dokonca golfový kočík, ktorý niesol vežu LV kufrov.

Neprehliadnuteľnou súčasťou kolekcie boli aj doplnky. Najnovšia pánska kolekcia pre sezónu jar/leto 2024 sa spája s mnohými pútavými variáciami slnečných okuliarov, klobúkov a tašiek, ktoré sú typické pre módny dom.

Týždeň módy v Paríži

Včerajšia noc však bola viac než len o siluety a materiály. Išlo o vytvorenie legendárneho momentu, ktorý si z prvého radu vychutnali mená ako Jay-Z a Beyoncé, Rihanna, A$AP Rocky, Zendaya, Lebron James a Kim Kardashian. Modelovia kráčali do rytmov živého orchestru a gospelového zboru spievajúceho skladbu „Joy!“ Módna šou sa zakončila tým, že Pharrell vyskočil na pódium s raperom Jay-Z a divákom dopriali prekvapenie vo forme koncertu. Týždeň módy v Paríži sa zrazu premenil na polčas Super Bowlu a pojem tichý luxus stratil na význame.

Pozrite si pánsku prehliadku LV pre sezónu jar-leto 2024:

Debutová show kreatívneho riaditeľa prezentovaná na soundtrack produkovaný samotným Pharrellom Williamsom, obsahovala nespočetné množstvo živých odtieňov a podmanivých motívov, ktoré vyzdvihujú emblémy módneho domu:

    1838

    Súvisiace články