Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 21. marec 2023 / PR

Objemné mihalnice a husté obočie len s jedným produktom

Skepticky dvíhate obočie, keď čítate o zázračných schopnostiach sér na rast obočia? Už o 6 týždňov môžete dvíhať husté a plné obočie, pretože Facederma® prichádza so sérom, ktoré s vaším obočím a mihalnicami naozaj dokáže zázraky.

Objemné mihalnice a husté obočie len s jedným produktom

Nikto nikdy nepovedal, že mu chýba dokresľovanie obočia ceruzkou Genetika, vek či menopauza často vedú k hormonálnej nerovnováhe, ktorá následne spôsobuje rednutie vlasov, obočia a mihalníc. Vodeodolné maskary, ich nešetrné odličovanie či nalepovanie umelých mihalníc sú taktiež faktory, ktoré prispievajú k lámavosti a rednutiu rias. Tu prichádza do hry rastové sérum Hairplus, ktoré pomocou hydratačných a stimulujúcich ingrediencií, akými sú vysoko aktívne biopeptidy, antioxidanty, kyselina hyalurónová a extrakty z bylín, pomáhajú obnoviť zdravie vašich mihalníc a zväčšiť ich objem a dĺžku až o 45 %. A to všetko bez rastových hormónov!

Ako Hairplus funguje?

  • STIMULUJE KRVNÝ OBEH

Ženšen pravý obsiahnutý v Hairplus podporuje krvný obeh a posilňuje rast mihalníc stimuláciou folikulov. Taktiež poskytuje riasam celé spektrum živín a posilňuje ich štruktúru. Ginsenosidy (najdôležitejšie aktívne látky ženšenu) zabraňujú vypadávaniu rias. Výsledkom sú hrubšie, lesklejšie a vyživenejšie riasy.

  • OBNOVUJE ŠTRUKTÚRU MIHALNÍC

Mihalnice sa skladajú z keratínového proteínu, ktorý tvorí viac ako 80 % ich zloženia. Peptidy, ktoré Hairplus obsahuje, stimulujú produkciu keratínu (priamo aktivujú keratínový gén), vďaka čomu sú riasy hustejšie a pevnejšie. Peptidy taktiež podporujú absorpciu výživných látok do folikulov.

  • HYDRATUJE

Ako starneme, naše telo produkuje len polovicu potrebného množstva kyseliny hyalurónovej, čo môže spôsobiť stratu objemu a narušenie štruktúry rias a chĺpkov obočia. Hairplus obsahuje kyselinu hyalurónovú s nízkou molárnou hmotnosťou, ktorá má zvýšenú penetračnú silu. Vďaka tomu preniká hlboko do pokožky, kde uzamyká vlhkosť. Riasy sú hodvábne hladké a jemné.

HairPlus – sérum na rast mihalníc a obočia
HairPlus – sérum na rast mihalníc a obočia

Iba pár ťahov štetcom vás delí od dlhších, hustejších mihalníc a plnšieho obočia. Objavte čaro najobľúbenejšieho séra na rast rias a doprajte svojim mihalniciam a obočiu extra objem.

www.facederma.sk
    882

    Súvisiace články