Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Testujeme / 29. október 2021 / PR

OBJAVTE LIFESAVER PRE VŠETKY TYPY VLASOV

Ak každé ráno túžite po 5-minútovom triku, ktorý by instantne premenil vzhľad vašich vlasov, našli a otestovali sme ho za vás. Zoznámte sa s vyhrievanou kefou B.R.U.S.H.

OBJAVTE LIFESAVER PRE VŠETKY TYPY VLASOV

Je dosť pravdepodobné, že kadernícky blow-out si doma spraviť nedokážete. Kulmovanie a žehlenie je zas najmä pri dlhších vlasoch časovo náročné, a navyše zdraviu vlasov práve nenapomáha. Z týchto dôvodov sa nás často zmocňuje zúfalstvo ohľadom toho, ako rýchlo dať vlasy dokopy spôsobom, ktorý viete využívať pravidelne.

Kefa B.R.U.S.H. prichádza v dvoch verziách – 30 a 40, pre kratšie a dlhšie vlasy, a je must-have pre všetky z nás, ktoré potrebujú jednoducho zvládnuteľnú úpravu. Ide o vyhrievaný stylingový nástroj, ktorý je napustený špeciálnou zmesou makadamového a arganového oleja a keratínu. Vďaka tomu zanecháva vlasy vyživené a dodáva im lesk a hebkosť. Zároveň na ne pôsobí ionizačnou technológiou, čo znamená, že neutralizuje kladne nabité ióny a tým zabezpečuje, že sú vlasy hladké a bez krepovatenia. Poškodeniu predchádza pomocou vyhrievania na 180 stupňov, čo je optimálna teplota na styling (vyššia teplota vlasy poškodzuje a nižšia nedokáže zabezpečiť styling). Kefa je určená na styling suchých vlasov – nejde teda o fén.

Ako to funguje?

Túto unikátnu technológiu sme sa pre vás rozhodli vyskúšať aj na sebe. Vyhriatou kefou máte možnosť vytvárať vzdušné vlny, dodať vlasom objem aj vytočiť ich dnu alebo von.

1. VOLUME UP

Práve pre vlasy bez objemu je táto kefa našim jednoznačným odporúčaním – dokáže ich pozdvihnúť, dodať im formu a textúru. Veľkým benefitom je aj jednoduchá manipulácia, nemusíte absolvovať žiadny komplikovaný proces, pramene stačí dôkladne a pomaly prečesať od korienkov, čo vám nezaberie viac ako pár minút. Tip redakcie: Zapojte zároveň texturizačný sprej pre dvonásobný efekt objemu.

2. ZAMATOVÁ HEBKOSŤ

Ďalšou výzvou, ktorú dokážete s B.R.U.S.H. prekonať, je večné elektrizovanie a krepatenie. Vlasy sú po použití hladké, oživené, s výraznejším leskom a držia tvar. Neodstávajú a stávajú sa poddajnejšími.

3. VLNY

Pri tvorbe vĺn alebo vytáčaní koncov postupujete rovnako ako s bežnou kulmou, pramene postupne obtáčate okolo kefy a potom ňou pomaly prejdete cez celú dĺžku. Výsledok je však objemnejší a bohatejší, kefa nie je určená na tvorbu lokní a kučerí. Ak túžite po boho alebo diva vlnách, máte ich hotové za zhruba 10 minút.

FINÁLNY VERDIKT:

Pri každej verzii použitia kefy sú vlasy príjemné na dotyk, kĺzajú a zachovávajú si prirodzený pohyb a „bounce“. Zároveň objem vydrží po celý deň. Za najväčšiu výhodu možno považovať fakt, že je vhodná pre všetky typy vlasov aj zručností. Ak ste začiatočníčkou alebo sa stylingovým nástrojom oblúkom vyhýbate, s B.R.U.S.H. naozaj pracovať dokážete.

www.brush30-40.sk

    1073

    Súvisiace články