Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Voľný čas / 28. apríl 2022 / PR

Objavte krásy na ceste za sebaláskou spolu s Aupark Bratislava

V nákupnom centre Aupark prebieha oslava rôznorodej krásy a jedinečnosti s názvom Everyday Beautiful. Kampaň sa rozhodli podporiť aj známi influenceri a osobnosti, ktoré vás navedú na cestu lásky, spokojnosti a rešpektu k sebe.

Objavte krásy na ceste za sebaláskou spolu s Aupark Bratislava

Oslavy krásy v Aupark Bratislava

Aupark Bratislava povzbudzuje svojich návštevníkov k tomu, aby sa vo svojom tele cítili čo najlepšie. Prečo je sebaláska taká dôležitá? Psychologička a poradkyňa seba rozvoja Zuzana Tomčíková hovorí: „Lebo zdravá a spokojná duša potrebuje zdravé a spokojné telo. Sebaláska je láska ako každá iná, je to v prvom rade vzťah k sebe samej/samému, ktorý sa dlhodobo buduje. Autenticita je kľúčová v budovaní kladného vzťahu k sebe. Ukazuje našu jedinečnosť, ukazuje, kým som a kým nie. Krása je subjektívna a rovnako tak sú subjektívne aj naše vnútorné potreby. Iba ty vieš, čo dnes potrebuješ urobiť preto, aby si bola spokojná - vo vnútri, aj navonok.“

Inšpiratívne workshopy aj zaujímavé rozhovory

V centrálnej zóne Aupark Bratislava pri hlavnej inštalácii môžu zákazníci každý štvrtok stretnúť známych influencerov a hostí, ktorí prijali pozvanie na zaujímavé rozhovory a aktivity k oslave všetkých podôb krásy. Rezonujú témy z oblasti módy, líčenia, estetiky, spokojnosti či prebúdzajúcej sa krásy.

Influencerka Barbora Bakošová a moderátorka Jana Slačková
Influencerka Barbora Bakošová a moderátorka Jana Slačková

Kreatívne duše a milovníci originálneho obsahu sa potešia novému Everyday Beautiful Lounge, ktorý sa bude počas celej kampane nachádzať na prvom poschodí nákupného centra. Vďaka jedinečnému dizajnu poskytuje skvelý priestor na tvorbu krásnych a štýlových fotiek, či videí na TikTok alebo Instagram. Zastavte sa, odfoťte sa a nezabudnite použiť hashtag #everydaybeautiful. Aupark vaše kreatívne výtvory rád zazdieľa na svojom instagrame.

Everyday Beautiful Lounge
Everyday Beautiful Lounge

Novinky z fashion a make-up sveta vám bude počas celých dvoch mesiacov prinášať dočasná rezidencia STUDIO22 Academy - prvá slovenská fashion a make-up akadémia založená profesionálnou make-up artistkou a stylistkou Janou Olšinskou. Využite možnosť preniknúť do fashion & beauty sveta na tej skutočnej a profesionálnej úrovni. Prihláste sa na jeden z tematických workshopov cez platformu Studio22 Academy.

Roztočte to v Auparku

Pre členov vernostného programu si Aupark Bratislava pripravil ešte bonus v podobe kolesa šťastia inšpirovaného krásou. Ak ešte stále nie ste členom, zaregistrujte sa do vernostného programu a možno práve vy vyhráte štýlové kozmetické produkty od tých najobľúbenejších svetových značiek. Vernostný program prináša rad celoročných výhod. Okrem iných, zľavy a darčeky k nákupu od rôznych značiek, šatňu zadarmo, prednostný vstup na podujatia, ako aj bezplatné konzultácie so známym štylistom Alexom Lindovom. Vernostnú kartu si môžete stiahnuť v rámci mobilnej aplikácie Aupark, alebo si ju nechať vystaviť pomocou online formulára na webovej stránke. Získať ju môžete aj osobne na info pulte, kde vám je k dispozícii ochotný personál. Nezaberie to viac ako pár minút.

Stylista Alex Lindov
Stylista Alex Lindov

Potešte svoje zmysly napríklad výberom prírodnej telovej kozmetiky, ktorá prirodzene rozjasní každý typ pleti. Alebo naopak, vyčarujte si neprehliadnuteľný look pomocou dekoratívnej kozmetiky a doplňte svoj šatník výraznými outfitmi, ktoré podčiarknu váš jedinečný štýl. „Či už obľubujete prirodzenosť alebo výrazné farby, v Aupark Bratislava nájdete všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste sa cítili vo vašom tele čo najlepšie. Nehľaďte na trendy či názory iných a buďte sami sebou,“ odkazuje Petra Foltýnová, Marketing Manager Aupark Bratislava.

Objavujte spolu s Aupark Bratislava krásy na ceste za sebaláskou. Všetky informácie k aktuálnemu programu kampane Everyday Beautiful nájdete na aupark-bratislava.sk alebo na IG a FB profile Aupark Bratislava.

    743

    Súvisiace články