Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Novinky / 22. december 2021

Zalando predstavuje emotívnu vianočnú kampaň #RadosťPatríNám

Šíriť radosť je zimným mottom európskej online platformy pre módu a štýl. Ľudia v celej Európe hľadajú spôsoby ako si vynahradiť čas, ktorý počas uplynulého roku stratili. Nová kampaň Zalando oslavuje všetky momenty radosti a šťastia a vyzýva aj ostatných aby tak prostredníctvom #RadosťPatríNám zdieľali svoje chvíle z vianočného obdobia a nastavili sa na optimistickú vlnu. Zachytáva ľudské emócie radosti z Vianoc v kruhu najbližších, či už to znamená rodinu, kamarátov alebo partnerov.

Zalando predstavuje emotívnu vianočnú kampaň #RadosťPatríNám

“Uplynulé dva roky priniesli mnohé výzvy pre nás všetkých a Zalando si zaumienilo vniesť do tohtoročných vianočných sviatkov dobrú náladu. Spoločenstvá po celej Európe si chcú vynahradiť stratený čas”, hovorí Ralph Rijks, podpredseda spoločnosti Zalando. “Sebavyjadrenie je v Zalande súčasťou našej DNA a pomocou kampane #RadosťPatríNám máme v úmysle vytvoriť platformu, na ktorej sa naša komunita môže podeliť o radostné chvíle a spomienky, a tým vo vianočnom období vytvoriť vlnu pozitivy”.

Okrem globálnej kampane Radosť patrí nám predstavuje Zalando aj jej lokálnu podobu – sériu štyroch spotov so štyrmi osobnosťami z Česka a Slovenska, ktoré so svojimi blízkymi zažívajú spoločnú radosť z kúzelných a nezabudnuteľných okamihov.

Be Ha Nguyen sa tak prvýkrát korčuľuje so svojim priateľom, Anežka Chudílková odovzdáva maminke Janke svoj štýl, Peter Altof známy ako Expl0ited vytvára spoločný outfit so svojim kamarátom a modelka Yasmie Taty zažíva kúzelné vianočné okamihy s dvojčatami Khloe a Ryanom.

573

Ďalšie novinky