Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Novinky / 20. november 2021

Von Dutch: Značka, pre ktorú sa zabíja

Zo začiatku tohto milénia, rokov 2000, si určite pamätáte značku Von Dutch, ktorá si vtedy získala najväčšie celebrity na čele s Paris Hilton, Jay-Z, Pamelou Anderson a mnohými ďalšími. Po niekoľkých rokoch sa po nej doslova zľahla zem a dnes mladšie generácie ani nevedia, o čo ide. Čo sa stalo s touto kultovou značkou, po ktorej sa bláznil celý svet? Prezradí nám to najnovšia dokumentárna miniséria.

Von Dutch: Značka, pre ktorú sa zabíja
Dokumentárny seriál s názvom The Curse of Von Dutch: A Brand to Die For uvedenie streamovacia platforma Hulu. V troch častiach nám nielen predstaví príbeh značky, ale aj dôvody jej rýchleho zlyhania. V dokumente sa objaví aj samotná Paris a ďalšie osobnosti, ktoré boli fanúšikmi tejto značky. To, čo sa na povrchu môže javiť ako glamour svet módy má za sebou veľmi temný príbeh. Úpado Von Dutch totiž začal vtedy, keď bol zakladateľ obvinený z vraždy prvého stupňa. Ak ste teda čakali klasický príbeh z módneho priemyslu, budete sklamaní. Toto je temný dokument ako vystrihnutý z hollywoodskej produkcie, pri ktorom vám bude behať mráz po chrbte.

V tejto minisérii môžete čakať očakávať všetko, nielen začiatky značky, ktorá definovala éru Y2K plnú charakteristických flitrov a farieb, ale aj príbeh zrady, plánovanej vraždy a sabotáže. Séria je dostupná na streamovacej platofrme Hulu už od 18.novembra.

Foto: Hulu

499

Ďalšie novinky