Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Novinky / 2. február 2022

Tiffany ako ho nepoznáte

Prichádza Tiffany Knot.

Tiffany ako ho nepoznáte
S odkazom rodnému mestu Tiffany, dizajn novej kolekcie je inšpirovaný architektonickým symbolom ulíc New Yorku - reťazovým článkom. Industriálny moderný dizajn priamo reflektuje energiu mesta rebelov a novým talizmanom ich prepája navzájom aj spolu s mestom.
Kampaň s Anyou Taylor Joy, ambasádorkou značky Tiffany & Co. a novej kolekcie Knot bola nafotená tiež v New Yorku. Tam tvorí aj Daniel Arsham, umelec v spolupráci s ktorým kolekcia vznikla. Pre Tiffany navrhol limitovanú kolekciu 49 náramkov Knot a pretransformoval legendárnu modrú krabičku. Nová kolekcia síce odkazuje na metropolitný streetstyle, ale pôsobí kontrastne elegantne. Hladké organické formy sa striedajú s nápadnými ostrými uhlami.
Náhdrelníky, náušnice, náramky a prstene s ikonickým motívom uzlu sú vyrobené zo žltého a ružového zlata lemované pavé diamantmi. Hlavným šperkom kolekcie je dvojitý náhrdelník s viac ako 300 ručne osadenými diamantmi v precíznych uhloch pre maximálny lesk. Jeho architektonický dizajn vytvára ilúziu pohybu a dodáva šperku nepriehľadnuteľný priestorový rozmer. U rovnako zdvojených náramkov sa v uzle z 18kt zlata skrýva zapínanie a náramok tak pôsobí fluidným nekonečným dojmom. Kolekcia Tiffany Knot kombinuje precíznosť a kvalitu tradičnej šperkárskej výroby značky s inováciou v dizajne a remeselnom spracovaní. Od januára 2022 je dostupná v obchodoch Tiffany & Co. po celom svete a práve dorazila aj do Prahy.
557

Ďalšie novinky