Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Novinky / 2. január 2022

Stratení

Celý život sa snažím na sebe pracovať a posúvať sa vpred, byť pozitívne naladená a silná. Zvládnuť a ustáť všetko s úsmevom. Tento prístup ma sprevádza pri všetkom, čo robím, a tak, keď som si sadla k písaniu tohto editoriálu, automaticky som začala rozmýšľať nad nejakou peknou témou. Ktorá by vyznela pozitívne a bola by motivujúca a povzbudivá.

Stratení

No nič neprichádzalo. Temnota. Úprimne, prechádzam obdobím, keď sa mi pozitívne témy hľadajú ťažko. Obdobím poznačeným tými najhoršími správami z kruhu najbližších a milovaných. Pocit hnevu prameniaci z bezmocnosti strieda smútok. Ak minuloročné zimné vydanie hlásalo NÁDEJ, tento rok sa mi zdá, že tá nádej na zmenu a zlepšenie je ešte menšia. Je zaujímavé uvedomiť si, že hneď ako sa nejaký problém bytostne dotkne, zrazu ho vnímate úplne inak. Už to nie je o frázach ani o heslách, ani o táboroch ZA a PROTI. Je to krutá realita a viem, že v nej nie som sama. A moju beznádej ešte umocňuje to, že sa mi zdá, že vidíme svetlo, no napriek tomu to slepo blúdime ako v začarovanom kruhu.

Viem, toto vydanie malo byť o radosti, veď je tu najkrajšie obdobie roka. A viem aj to, že pri magazínoch, ako je ten náš, ľudia túžia po oddychu a úniku. Zároveň však cítim, že doba sa mení. My sa meníme. Už nás nezaujíma len pozlátka. Začíname si uvedomovať, že je v poriadku ukázať bolesť. Že je okej odhaliť realitu, ktorá často nie je dokonalá. Len tak nastane rovnováha a s ňou príde aj zmierenie.

S láskou

Barbora

417

Ďalšie novinky