Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Novinky / 8. november 2021

Rolls-Royce Motor Cars informuje o svojom prvom čisto elektrickom modeli

Spoločnosť Rolls-Royce Motor Cars v historickom oznámení zverejnila informáciu o tom, že v najbližšej dobe začnú cestné skúšky jej prvého čisto elektrického modelu.

Rolls-Royce Motor Cars informuje o svojom prvom čisto elektrickom modeli

Rolls-Royce sa chystá začať program cestného testovania nového mimoriadneho produktu, ktorý posunie celosvetovú revolúciu čistých elektromobilov a stane sa prvým a najvyberanejším super-luxusným produktom svojho druhu. „Nejde o prototyp. Ide o reálny produkt, ktorý bude testovaný na verejných komunikáciách, aby si naši klienti mohli počas posledného štvrťroka 2023 prevziať prvé vozidlá," uviedol generálny riaditeľ Rolls-Royce Motor Cars.

Spectre

Nový automobil Rolls-Royce je naplnením proroctva a predstavuje splnený sľub v čase. Je to začiatok nového odkazu značky a jeho názov dokonale zapadá do nadpozemského a pôžitkárskeho prostredia, v ktorom sa produkty pohybujú – Spectre. Prostredníctvom tohto nového produktu sa značka vydáva naplniť cieľ, ktorým je do roku 2030 plne elektrifikovať všetky produkty. V tej dobe už Rolls-Royce nebude vyrábať ani predávať žiadne produkty so spaľovacím motorom.

310

Ďalšie novinky