Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Novinky / 26. január 2022

Report z prehliadky Hermès priamo z parížskeho fashion weeku

Týždeň módy v Paríži je v plnom prúde. Módne šou už tradične odštartovali pánskymi kolekciami a ukázali nám, čo sa nosí zimnú sezónu 2022. Report z pánskej prehliadky Hermès pre magazín Top Fashion mapoval contributor pre Top Fashion magazín, Tomáš Novák, ktorý si prehliadku vychutnal z prednej rady a naživo. Pozrite sa na jeho obľúbené looky.

Report z prehliadky Hermès priamo z parížskeho fashion weeku

Optimizmus a sofistikovanosť

Umelecká riaditeľka módneho domu Hermès, Véronique Nichanian, predstavila na Parižskom fashion weeku Hermes pánsku kolekciu pre sezónu zima/ 2022. Táto kolekcia vyjadruje optimizmus, ľahkosť a túžbu po oxymoronoch a sofistikovanosti. Opäť spolupracovala po boku divadelného režiséra Cyrila Testeho, ktorý pomáhal formovať mizanscénu Hermès počas vynútených digitálnych sezón v dobe pandémie.

Hlavné prvky kolekcie

K pozoruhodným kúskom patrili krokodílie bundy vo vysokom lesku, plátenné kabáty s kožušinou, kožené kabáty s podšívkou, jasne zelená bunda, žiarivo oranžový bombardér a plastické ružové košele s výstrihom. Medzi hlavné prvky kolekcie patrili parky, košele s krúteným golierom a rovné plisované nohavice s popruhovým pásom. Oblek s dvoma gombíkmi z glazovanej teľatiny, rolákový sveter z vlnenej pleteniny a kašmíru. Ďalej svetre s krúteným výstrihom a mikiny s vysokým golierom na zips z vodoodpudivého technického materiálu.

Ostré vlnené obleky, moderné kardigany, elegantné košele, ktoré vymieňajú vysoké výstrihy za šatky. Zahnuté nohavice, ktoré vejú nad topánkami z leštenej kože. Kontrast materiálov a oko príťažlivé farby. Hermès si zachováva svoj štýl a nadvládu nad sofistikovaným luxusom.

Hermès si je vedomý súčasného vkusu aktívneho športového oblečenia, ktoré je zakomponované aj v najnovšej kolekcii – ako dôkaz sa stačí pozrieť na modely, kde dominujú premenlivé vetrovky a jemne funkčné vrstvené kúsky.

Odhliadnuc od pestrej palety je táto kolekcia poháňaná dokonale decentným oblečením a aktualizovanými kabelkami, ktoré potešia zanietených stúpencov domu.

Pozrite si záznam z live prehliadky Hermès pre sezónu zima/2022 priamo z parížskeho fashion weeku.

Top 3 looky podľa Tomáša

Za detailný report z prehliadky a atmosféru priamo z parížskeho fashion weeku ďakujeme nášmu contributorovi Tomášovi Novákovi.
891

Ďalšie novinky