Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné
Loading....

Novinky / 6. december 2021

Pozývame Vás na predstavenie novej kolekcie Métiers d'art módneho domu Chanel

Kolekcia CHANEL Métiers d’art je každoročným stretnutím, ktoré vzdáva hold virtuóznym rukám módy. Zajtrajšie predstavenie bude ešte výraznejšie ako kedykoľvek predtým, pretože Virginie Viard, umelecká riaditeľka pre módny dom Chanel, zvolila za miesto konania show le19M, žiarivú novú budovu a srdce Métiers d'art.

Pozývame Vás na predstavenie novej kolekcie Métiers d'art módneho domu Chanel

Imaginárny svet Chanel inšpirovaný ôsmimi ateliérmi

Značka CHANEL v spolupráci so štúdiom REMEMBERS vytvorili animovaný film a ilustrácie k uvedeniu novej kolekcie. Osem modeliek spojených s módnym domom sú vyobrazené v imaginárnych svetoch inšpirovaných ôsmimi ateliérmi Métiers d’art.

Miesto, kde sa tvoria sny

Komunita a budova Le 19M je kulisou týchto filmov a ilustrácií, ktoré majú živý grafický rytmus a sú inšpirované rovnako kresbou, ako aj avantgardnou animáciou. Ako pocta kreatívnemu dialógu CHANEL s Métiers d'art odrážajú virtuozitu veľkých remeselníkov, ktorých oslavujú. Spájajú v sebe symboly domu, historickú módu savoir-faire a jedinečnú architektúru le19M, tohto miesta, kde sa tvoria sny.

Hold remeselnému dedičstvu

Chanel pozval osem autorov, aby oslávili bohatstvo a rozmanitosť Métiers d'art v rezidencii na le19M. Pri vstupe do tohto nového priestoru venovaného historickému a jedinečnému savoir-fair, autorky Anne Berest, Lilia Hassaine, Nina Bouraoui, Salomé Kiner a Sarah Chiche, autorka a skladateľka Clara Ysé, hudobník a spisovateľ Abd Al Malik, ako aj umelec Claude MC Solaar objavili kúzlo Métiers d'art spolu s ateliérmi, gestami, slovnou zásobou a históriou týchto domov. Z ich návštev vzišlo osem textov: intímne príbehy, fikcia, básne, list a voľná asociácia spomienok. Všetky vzdávajú hold tomuto výnimočnému remeselnému dedičstvu, pre ktoré je Le 19M rovnako vzácnou výkladnou skriňou.

Od tvídu a výšiviek po dvojfarebné topánky, bižutériu, plisovanie, gombíky, klobúky a kamélie, estetický slovník domu neustále reinterpretuje štúdio CHANEL Creation Studio a oživuje ho prostredníctvom kolekcie Métiers d'art. Presne ako osem domov, ktoré každú sezónu vytvárajú výnimočné.

Animácie a video: REMEMBERS
263

Ďalšie novinky