Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Novinky / 14. január 2022

Nový prírastok módneho domu: Spoznajte kabelku Chanel 22

Chanel 22

Nový prírastok módneho domu: Spoznajte kabelku Chanel 22

Chanel 22 mala premiéru na prehliadkovom móle v októbri minulého roku keď ju Virginie Viard predstavila v kolekcii S/S 2022 inšpirovanou fotografiou. Chanel potvrdzuje návrat trendu väčších tašiek a nadväzuje na predchodcu - Chanel 19 uvedenú v roku 2019. Pomenovaná podľa súčasného roku, 22 odkazuje aj na numerologickú tradíciu značky. Parfém Chanel No.22 bol na trh predstavený v roku 1922 ako druhá vôňa po ikonickom No.5.

Praktická silueta kabelky je navrhnutá s dôrazom na funkčnosť. Chanel 22 je prekvapivo ľahká a vyrobená z odolnej kože. Podľa tradícií Gabrielle Chanel odkazuje na ženskú slobodu pohybu a ducha. Nadčasová kabelka v sebe komponuje viacero tradičných elementov módneho domu. Prešívaná koža s retiazkou je ozdobená kovovým nápisom Chanel a príveskom s motívom loga s prepojenými písmenami C. 

Na letnú sezónu je predstavená v námornickej modrej, fialovej , ružovej, čiernej a bielej. Dostupná v troch veľkostiach aj ako ruksak je Chanel 22 ideálnym partnerom pre každú príležitosť a novým nadčasovým must-have kúskom.
                                                                  K dispozícii v butikoch bude od marca 2022.
552

Ďalšie novinky