Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Novinky / 10. november 2021

Najdrahší adventný kalendár roka

Adventné kalendáre dávno nie sú iba o čokoláde, o čom sme sa v minulých rokoch mohli presvedčiť. V ponuke sú nielen beauty kalendáre, ale aj fashion či foodie verzie. Jedným z tých najzaujíamvejších a zároveň najdrahších je adventný kalendár z dielne Tiffany & Co., ktorý predstavuje doslova opulentnú voľbu pre milovníkov luxusných šperkov a dizajnu.

Najdrahší adventný kalendár roka

Extravagantný kalendár vznikol v spolupráci s organizáciou umelca Jean-Michel Basquiat. Dubová skrinka je z prednej strany dekorovaná jedným z diel nebohého umelca, ktorá nesie názov Equals Pi. Vo vnútri si každý z majiteľov nájde 24 okienok, pričom v každom z nich sa nachádza niektorý z dizajnov značky Tiffany & Co. Okrem šperkov sa môžete tešiť aj na unikátne dizajnové objekty, bytové doplnky a pomôcky do domácnosti.

Zatiaľ nie je známy obsah každého z okienok, no počas predchádzajúcich rokov sa v nich objavili kúsky ako náušnice za 4500 eur či strieborná harmonika za 700 eur. Tohtoročný kalendár sa bude predávať za 150-tisíc eur a dostupný bude online na webe značky. S predajom kalendára je spojená aj charitatívna činnosť. 250-tisíc poputuje na konto Free Art NYC.

Foto: Tiffany & Co.

307

Ďalšie novinky