Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné
Loading....

Novinky / 24. november 2021

Nahliadnite do adventného kalendára Dior

Blíži sa obdobie adventných kalendárov a ako už vieme, nie je to len obdobie pre deti a čokolády. V dnešnom svete sa adventnými kalendármi môžeme potešiť aj my, dospelí a to bez toho, aby sme pribrali. Každú beauty maniačku poteší napríklad aj adventný kalendár z dielne značky Dior.

Nahliadnite do adventného kalendára Dior

Adventný kalendár Dior patrí k tým najexkluzívnejším. Do 24 okienok totiž značka ukryla 24 produktov z línie Dior Beauty, medzi ktorými nájdete všetko od rúžov, skincate až po miniatúry parfumov.

Tento krásny kalendár však poteší aj každú milovníčku dizajnu pretože bol navrhnutý v spolupráci s umelkyňou Alice Shirley, ktorá jeho vzhľad pretvorila do podoby vlajkovej predajne na 30 Avenue Montaigne v Paríži. Doplnený je krásnymi ilustráciami opulentnej záhrady, ktorá dotvára magickú atmosféru adventného obdobia.

Adventný kalendár je aktuálne dostupný vo vybraných butikoch Dior. Niektoré sezónne produkty však značka uvádza aj do online predaja, no o niečo neskôr. Ak si robíte zálusk na tento adventný kalendár aj vy, určite sledujte oficiálnu stránku značky.

Foto: Dior

245

Ďalšie novinky