Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Novinky / 20. september 2022

Na módnom týždni v Miláne nebude chýbať supermodelka Heidi Klum

Začína About You Fashion Week v Miláne. Okrem účasti magazínu Top Fashion na ňom nebudú chýbať významné osobnosti zo sveta módy.

Na módnom týždni v Miláne nebude chýbať supermodelka Heidi Klum

Dnes začína zahájenie prvého medzinárodného ABOUT YOU Fashion Weeku (AYFW), ktorý bude trvať od 20. do 24. septembra 2022. Módna komunita sa môže tešiť na päťdňový zážitok a 17 módnych prehliadok v oblasti Zona Farini v Miláne podľa motta „Welcome to the unexpected“. Na červenom koberci a v prvých radoch sú očakávané medzinárodné celebrity a tvorcovia obsahu. Okrem iného supermodelka Heidi Klum, topmodelka Toni Garrn s manželom a hercom Alexom Pettyferom, česká topmodelka Karolína Kurková, talianska módna novinárka Anna Dello Russo aj influencerka a módna blogerka Emili Sindlev.

Miestom konania tejto akcie je milánska rozsiahla lokalita Zona Farini s rozlohou 15 000 m2, kde sa doteraz nikdy nekonala žiadna módna prehliadka. Koncepčný priestor AYFW Village vďaka originálnemu architektonickému dizajnu pripomína skutočnú dedinu.

Toto bol týždeň módy ABOUT YOU 2021
Toto bol týždeň módy ABOUT YOU 2021

Získajte vstupenku Day Pass do AYFW Village na webe www.aboutyou-fashionweek.com Prvých 150 registrácií obdrží QR kód a Day Pass.

#ABOUTYOUFASHIONWEEK #AYFW22

142

Ďalšie novinky