Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Novinky / 22. november 2021

Módny dom FENDI nadviazal spoluprácu s celosvetovou neziskovou organizáciou

Značka Fendi a nezisková organizácia Make A Wish International predstavujú špeciálne a jedinečné detské tričko Fendi s ikonickým medvedíkom.

Módny dom FENDI nadviazal spoluprácu s celosvetovou neziskovou organizáciou

V rámci detskej kolekcie Fendi vznikla nová a špeciálna iniciatíva pre všetkých s veľkým srdcom, ktorá si zaumienila vytvárať povedomie o dôležitosti prispievania k spoločnému dobru a presadzovania hodnoty štedrého prispievania na plnenie želaní, ktoré môžu zmeniť život.

Splnené želania pre deti s vážnymi chorobami

Od 18. novembra 2021 sa začali predávať exkluzívne unisexové tričká v butikoch s detskou kolekciou Fendi a v hlavných detských kútikoch Fendiv celej Európe, na Blízkom východe a Ázii, a zároveň aj na fendi.com s cieľom vyzbierať finančné prostriedky pre organizáciu Make-A-Wish International. Táto nezisková organizácia pôsobí všade na svete a jej poslaním je plniť želania detí s vážnymi chorobami, ktoré im môžu zmeniť život. Zo splneného želania plynie nádej a možnosť zažívať viac než len chorobu.

Ikonický maskot

Na bielom tričku sa vyníma ikonický maskot – medvedík Fendi oblečený do trička v typickej žltej farbe módneho domu s tabakovo hnedým logom FF a logom organizácie Make-A-Wish. Tričko je k dispozícii vo veľkostiach pre chlapcov a dievčatá do 14 rokov, ako aj pre bábätká. 

Všetky výnosy z predaja špeciálnych a jedinečných tričiek poputujú organizácii Make-A-Wish International.
443

Ďalšie novinky