Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Novinky / 1. december 2021

Kim Jones získal na FASHION AWARDS 2021 ocenenie za najlepšieho návrhára roka

Prinášame vám zábery z prestížneho podujatia v Londýne – Fashion Awards 2021, na ktorom boli módnemu návrhárovi a umeleckému riaditeľovi módneho domu Fendi, Kimovi Jonesovi, udelené dve ocenenia.

Kim Jones získal na FASHION AWARDS 2021 ocenenie za najlepšieho návrhára roka

Nové smerovanie celosvetovej módy

Počas slávnostného udeľovania ocenení Fashion Awards 2021, ktoré sa konalo v londýnskej Royal Albert Hall, Kim Jones získal za svoju prácu pre FENDI a Dior Men ocenenie za najlepšieho návrhára roka. Ocenenie, ktoré mu odovzdali Demi Moore a Tom Daley, vyslovuje uznanie britským alebo medzinárodným návrhárom, ktorých novátorské kolekcie výrazne ovplyvnili módny priemysel a načrtli nové smerovanie celosvetovej módy.

Na červenom koberci

Kimovi Jonesovi bolo tiež udelené ocenenie Lídri zmeny pre kreatívnych laureátov, ktorí v uplynulom roku prispeli k pozitívnej zmene módneho priemyslu. Umelecký riaditeľ módneho domu FENDI pre dámsku kolekciu a Couture na červenom koberci slávnostného odovzdávania ocenení Fashion Awards 2021. 

Po jeho boku:

Delfina Delettrez Fendi, umelecká riaditeľka FENDI pre šperky, šaty z kolekcie FENDI prêt-à-porter jar/leto 2022

Demi Moore, šaty z kolekcie FENDI Couture jeseň/zima 2021

Silvia Venturini Fendi, umelecká riaditeľka FENDI pre pánsku kolekciu a doplnky, šaty z kolekcie FENDI Couture jeseň/zima 2021

322

Ďalšie novinky