Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné
Loading....

Novinky / 11. november 2021

Chiara Ferragni uvádza líniu dekoratívnej kozmetiky

Chiara Ferragni je obrovským pojmom nielen vo svete módy, ale celkovo v showbiznise a podnikaní. Počas rokov sa vyvinula z módnej influencerky na jednu z najdôležitejších postáv reklamy a marketingu, no zároveň nám dokázala, že to vie aj vo svete podnikania. Jej rovnomenná značka Chiara Ferragni je na trhu už niekoľko rokov a stále sa teší vysokej popularite. Teraz ku módnym kúskom pribudla aj kozmetika.

Chiara Ferragni uvádza líniu dekoratívnej kozmetiky

Chiara Ferragni nie je ani vo svete beauty žiadnym nováčikom. Na konte už má zaujímavé spolupráce vrátane tej s luxusnou značkou Lancôme z roku 2019. Teraz však vstúpila do sveta dekoratívnej kozmetiky vlastnou značkou Chiara Ferragni Beauty. Ako uviedla na svojom Instagrame, prvé produkty vznikli tak, aby ich mohli používať muži aj ženy.

Medzi prvými produktami tak dnes nájdete rúže, maskaru, rozjasňovač, očné tiene aj paletku očných tieňov. Kolekcia dekoratívnej kozmetiky Chiara Ferragni Beauty je v predaji od 11.novembra a dostupná je online na stránkach značky a vo fyzických rpedajniach Douglas, avšak zatiaľ len vo vybraných krajinách ako Španielsko, Taliansko a Portugalsko. My ostatní si ich však môžeme pohodlne objednať online.

Foto: Chiara Ferragni Brand

232

Ďalšie novinky