Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Novinky / 8. november 2021

Chiara Ferragni má vlastný seriál!

Na svete je dnes množstvo módnych ikon a influenceriek, ktoré sa preslávili svojim vycibreným vkusom, no len málokto pre svet módy, ale aj celkovo marketingu znamená to, čo Chiara Ferragni. Sympatická Talianka sa stala influencerkou ešte predtým, ako vznikol tento pojem a dnes je nielen jednou z najdôležitejších osobností z pohľadu biznisu, ale je aj zároveň obrovskou, nielen módnou, inšpiráciou. Teraz budeme môcť nahliadnuť do zákulisia jej života.

Chiara Ferragni má vlastný seriál!

Niektoré známe osobnosti sa zviditeľnili vďaka reality show, iné si vďaka iným úspechom vyslúžili vlastnú reality show. Už v minulosti sme ju mohli zazrieť v projektoch ako Making the Cut, v novej módnej súťaži, kde pôsobila ako jedna z porotkýň, ale aj vo vlastnom dokumentárnom filme, ktorý natočila Elisa Amoruso. Oba tieto projekty boli dostupné na Amazon Prime a teraz populárna influencerka a podnikateľka do svojho portfólia pridáva ďalší projekt.

Chiara Ferragni patrí do tej druhej skupiny pretože vo svete módy, beauty či celkovo podnikania patrí k najislnejším hráčom. Mini dokumentárna séria The Ferragnez - The Series, nás prevedie zákulisím jej práce, ale aj osobného života v spoločnosti jej manžela, interpréta Fedez.

Seriál vznikol pod taktovkou režiséra Davida LaChapelle a tvorí ho 8 epizód, ktoré vznikali koncom roku 2020 a začiatkom roku 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na intímny pohľad do života Chiary a jej rodiny, pričom seriál zdokumentoval všetko od Chiarinho druhého tehotenstva cez Fedezovo vystúpenie na prestížnom hudbnom festivale San Remo až po narodenie ich druhého diťaťa - Vittorie.

Aj tento seriál bude dostupný na Amazon Prime, pričom naraz bude k zhliadnutiu až v 240 krajinách vo svete. Spustenie je naplánované na december, avšak presný dátum zatiaľ nie je známy.

Foto: Instagram, Amazon Prime

299

Ďalšie novinky