Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Novinky / 23. november 2021

Bývajte u Gucciho!

Milovníci módy, filmu a architektúry, pozor! Máte šancu si teraz vychutnať všetky menované elementy na jednom mieste vďaka špeciálnej akcii, ktorú ponúka Airbnb. Pri príležitosti uvedenia filmu House of Gucci do kín totiž pripravili pre fanúšikov neodolateľnú ponuku. Noc môžete stráviť v historickom sídle, v ktorom sa odohráva dej filmu!

Bývajte u Gucciho!

House of Gucci je pre milovníkov módy jedným z najočakávanejších filmov tohto roku. Nehovorí síce len príbeh slávneho módneho domu, ale sústreďuje sa aj na škandál, ktorý sa odohral v 90.rokoch. Luxus a škandál je jednoducho skvelý námet na film, ktorý nás vezme do zákulisia histórie módneho domu a poodhalí nám aj tragickú udalosť z tohto obdobia.

Film bol natáčaný v Taliansku, konkrétne v nádhernej Ville Balbiano v Lombardii, ktorá poslúžila ako domov Alda Gucciho. Práve táto vila je teraz k dispozícii na prenájom prostredníctvom Airbnb! Nachádza sa priamo na exkluzívnom jazere Como, ktoré je znmáme ako destinácia celebrít už dlhé storočia. Táto vila bola postavená už v 16.storočí a dekorovaná je skutočne opulentnými detailmi. Dnes je považovaná za jednu z najväčších rezidencií na jazere, pričom má aj vlastný bazén, lodenicu a súkromné mólo.

Podobne, ako to bolo v prípade apartmánu Carrie Bradshow v New York City, aj tentokrát Airbnb ponúka unikátny zážitok pár vyvoleným. Zabookovať si túto vilu na jednu noc budete môcť už od 6.decembra za symbolickú cenu 1 128 dolárov. Ak sa však chcete naladiť na vlnu luxusu a opulencie, ešte predtým si nezabudnite pozrieť film House of Gucci, ktorý prichádza do kín už 24.novembra!

Foto: Airbnb

332

Ďalšie novinky