Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

My ľudia sa radi obklopujeme peknými vecami, je to pre nás prirodzené. V dnešnej dobe už nie je pravidlo, že čo je pekné, musí byť nevyhnutne aj drahé. Ide skôr o to, aby predmet naplnil predstavy svojho budúceho majiteľa – o funkčnosti, vlastnostiach, schopnostiach a samozrejme dizajne, ktorý pri výbere ide ruka v ruke s ostatnými parametrami.

 

braun holiaci strojček epilácia depilácia holenie

Vo februári sme natrafili na skvelé knihy, nové vône, ale aj zaujímavé módne značky. Objavte ich spolu s nami v našom seriáli venovanom mesačným vychytávkam. 

Barbora

Mala som možnosť byť súčasťou predstavenia nového parfumu od kultovej značky Byredo, ktorá ma zaujala nielen svojou vôňou. Nesie veľmi príznačné meno - Mixed Emotions, ktoré presne vystihuje aktuálnu situáciu, kedy zápasime s emóciami ako na hojdačke. Značka však aj týmto parfumom hovorí, že mať zmiešané pocity je úplne normálne a je v poriadku, ak máme občas negatívne pocity pretože aj to patrí k životu.

byredo mixed emotions