Leto každý rok prejde akosi rýchlejšie v porovnaní s inými ročnými obdobiami. Letné prázdniny sú už fuč a zostávajúcé letné dni sa nám krátia. My sme sa však rozhodli na cestovanie a letné dovolenky pospomínať a navzájom sa inšpirovať, aj napriek tomu, že v dnešnej dobe cestovanie úplne ľahké nie je. V rozhovore s Ivanou Gáborík sa dozviete, ako strávila svoje leto, na aké destinácie najradšej spomína a aké cestovateľké sny by si rada splnila.

 

ivana gáborik rozhovor cestovanie interview dovolenka leto cestovateľská inšpirácia@iversanns

V letnom období, kedy všetci odhaľujeme svoje telo omnoho viac v porovnaní s inými sezónami, nám aj viac záleží na jeho vzhľade. Všímame si štruktúru pokožky a jej prípadné nedokonalosti, ktoré v obľúbených letných šatách či topoch nechceme nechať pútať pozornosť. V prípade, že aj vy chcete poskytnúť svojmu telu odbornú starostlivosť, ktorá je určená práve na leto, siahnite po špecializovaných produktoch a ošetreniach značky Biologique Recherche.

 

telové ošetrenie procedúra biologique recherche celulitída chudnutie detox spevnenie kozmetika 3

Naša obľúbená módna destinácia Answear oslavuje už 10.narodeniny! Tento významný míľnik vo svojom živote sa navyše rozhodla osláviť skutočne výnimočne - v spolupráci s obľúbenými značkami si pre nás pripravila limitované kolaborácie, ale aj darček v podobe zliav!

 

answear zľava výpredaj trendy móda oslava narodenín