Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 4. november 2022 / PR

Nová kolekcia svadobných šiat ANNA KARA, pre nevesty, ktoré sa odvážia snívať

Výber tých pravých svadobných šiat patrí medzi kľúčové momenty dokonalého svadobného dňa.

Nová kolekcia svadobných šiat ANNA KARA, pre nevesty, ktoré sa odvážia snívať

Svadobný deň je pre každú nevestu dňom splnených prianí a túžob. Túžime byť krásne a neprehliadnuteľné. Chceme sa cítiť tak, aby sme pri každom kroku, pohybe či geste vyžarovali auru tohto výnimočného dňa a okamihu. 

Šaty, ktoré v sebe spájajú dizajn a pohodlie. Šaty, ktoré sú výnimočné a iné ako všetky ostatné. Ľahkosť, nadčasovosť a čistá krása. Áno, aj tak by sa dala pár prívlastkami charakterizovať tvorba svetoznámej poľskej návrhárky svadobných šiat Anna Kary.

Anna Kara- Freya
Anna Kara- Freya
Anna Kara- Lanthe
Anna Kara- Lanthe

Z detského nadšenia svetovo uznávaná návrhárka

Anna Kara sa navrhovaniu a šitiu svadobných šiat venovala naozaj od narodenia. Už ako malé dievčatko tvorila pre svoje bábiky neprehliadnuteľné modely. Časom sa vypracovala na dizajnérku, ktorá je oceňovaná nevestami na celom svete. Jej šaty sa nachádzajú vo vybraných salónoch v Európe, USA i Kanade.

Slovenské nevesty majú to šťastie, že táto lukratívna módna svadobná dizajnérka spolupracuje aj s našim svadobným salónom Lulu&Anna v Bratislave, kde si jej šaty je možné na svadobný deň objednať. Každé šaty sa dajú presne prispôsobiť priamo na „telo“ nevesty. Doručenie šiat trvá 14 – 16 týždňov.

Šaty Blossom od Anna Kara, predáva svadobný salón Lulu&Anna
Šaty Blossom od Anna Kara, predáva svadobný salón Lulu&Anna

Luxusné tkaniny a prepracované detaily

Modely Anna Kara sú známe absolútne dokonalým strihom a nádhernými prepracovanými detailami. Každé šaty sú ušité na mieru v súlade s tradičnou krajčírskou praxou. Všetko sa vytvára od počiatočných náčrtov cez hotové návrhy až po ručne šité nášivky a patentované čipkové kompozície v krakovskom svadobnom štúdiu. Použitie najkvalitnejších prírodných tkanín, precíznosť spracovania a starostlivosť o každý detail umožňujú kvalifikovanému tímu Anny Kary vytvárať šaty, ktoré prirodzene reagujú na stavbu tela a pohyb každej nevesty.

Anna Kara- šaty Faye
Anna Kara- šaty Faye
Anna Kara- šaty Kiara
Anna Kara- šaty Kiara

Nová kolekcia svadobných šiat Anna Kara 2023

Kolekcia svadobných šiat Anna Kara 2023 pozostáva z dvoch línií – Wanderlust a Blue moon.

Wanderlust

V kolekcii Wanderlust sa stretneme s ľahučkými hodvábnymi šifónmi, najjemnejším tylom a textúrnymi výšivkami na súčasných romantických siluetách. Zdobená je jemnými čipkami a výšivkami inšpirovanými botanickou záhradou.

Anna Kara- šaty Ayla
Anna Kara- šaty Ayla

Blue moon

Kolekcia Blue moon je charakteristická svojou geometrickou symetriou na strane jednej a ležérnosťou na strane druhej. Nevesty siahajúce po týchto modeloch majú rady čisté minimalistické strihy s prepracovanými detailmi.

Šaty Yoko od Anna Kara, predáva svadobný salón Lulu&Anna
Šaty Yoko od Anna Kara, predáva svadobný salón Lulu&Anna
    551

    Súvisiace články