Kalifornia je domovom mnohých módnych trendov a bezpochyby sa v nej nachádza vysoká koncentrácia štýlových žien, ktoré to s módou jednoducho vedia. Keď teda hľadáme inšpiráciu, často zavítame aj do týchto končín, kde nás to nikdy nesklame. Týchto 5 trendov definuje kalifornské leto.

Široké nohavice

Široké biele nohavice sú stelesnením retro glamouru, ktorý ponúka mnohé možnosti nosenia a využitia. Sú praktické, ideálne na leto a na takmer akúkoľvek príležitosť, či už do práce, na večerný drink, na jachtu, či len tak na nákupy do mesta. všetko závisí na stylingu.

kalifornia kalifornská móda outfit inšpirácia letná letný@aimeesong 

 

Oversized biela košeľa

Ak by sme mali vybrať jediný must-have kúsok tohto leta, bola by nim jednoduchá, klasická biela košeľa. Nejde o žiadnu novinku a práve v tom tkvie jej krása, multifunkčnosť a využiteľnosť. Nosia ju nielen Kalifornčanky, ale aj Newyorčanky, Parížanky či Talianky.

camilacoelho@camilacoelho 

 

 

Nízke sandále

Toto leto sa nenosia vysoké podpätky, ale práve ich opak. Sandále či šľapky na plochej podrážke, ktoré sú vyzdvihnuté svojim prepracovaným dizajnom sa skvelo kobminujú s rôznymi nohavicami, šatami či šortkami. Dajte si však záležať na výbere, ktorý by mal byť elegantný a nadčasový.

sincerelyjules@sincerelyjules 

 

 

Korzetové topy

Neočakávaný návrat na scénu hlásia korzetové topy. Vďaka svojej ženskosti, sofistikovanej zmyselnosti dokážu ozvláštniť akýkoľvek outfit. Dajú sa nosiť v rámci športových lookov, ale aj tých elegantných. Ak nie ste na korzety, vystačíte si aj topmi s korzetovými detailmi, napríklad prešívaním.

alyssainthecity@alyssainthecity

 

 

Plisé

Akýkoľvek kúsok s plisovanou štruktúrou okamžite vyzerá o level luxusnejšie a elegantnejšie. Zrejme aj preto sa im túto sezónu Kalifornčanky nevyhýbajú. Vybrať si môžete kúsok podľa seba, či už sukňu, šaty, blúzku alebo nohavice.

jordanrisa@jordanrisa

 

 

Biele tielko

Niekedy sú tie najjednoduchšie kúsky najefektnejšie. To platí aj v prípade klasického bieleho tielka, ktoré je stvorené na vytváranie minimalistických, nadčasových outfitov. O jeho kombinvoateľnosti nie je potrebné rozpisovať sa, avšak na výbere konkrétneho modelu si dajte záležať. Malo by vám padnúť ako uliate.

tylynnnguyen@tylynnnguyen

 

 

Šnurovanie

Medzi tými sofistikovanejšími, ženskými a zvodnými trendami nájdete šnurovacie detaily. Ich náznaky sa objavili už počas jesene a zimy, ale teraz si ich vychutnávame naplno aj vďaka priaznivému počasiu. Šnurovačky dopĺňajú rôzne topy, sukne, ale aj svetre či šaty.

fongminliao@fongminliao

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

ROVNOVÁHA

Letné číslo sme venovali objavovaniu krásy, ktorú so sebou prináša ručná práca. Má svoje miesto aj v dnešnej dobe – masovej a digitálnej? Aká je jej pridaná hodnota?

 

 top fashion magazín leto 2021

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.sep 2021

Objavte jesennú obuv na každú príležitos...

Móda dnes už pomaly ani nepozná pravidlá, hranice formálneho a neformálneho, elegantného a ležerného sa stierajú, čím pokrývajú nové, univerzálne...


Trendy móda | 15.sep 2021

5 jesenných outfitov podľa Newyorčaniek

Aktuálne prebiehajúci týždeň módy v New Yorku je perfektnou outfitovou inšpiráciou na jeseň. Štýlové dámy nám ukazujú, ktoré kúsky sú...


Trendy móda | 14.sep 2021

Ako kombinovať ružovú farbu?

Sympatická Nemka Leonie Hanne je ako real-life Barbie. Blond vlasy, skvelá figúra a dokonalý šatník. S módnou to jednoducho vie...


Trendy móda | 14.sep 2021

Elegantné jesenné vrstvenie

Jednou z výhod jesene je to, že nám umožňuje experimentovať s módou. Kombinovať môžeme najrôznejšie kúsky, pričom viaceré vrstvyvôbec nie...

YR2109 AK 31 SK trees banners 300x300 

300x600 GOLD SK

 

Naše tipy

Štýlové módne ikony z Copenhagen Fashion...

Na týždňoch módy je skvelé to, že módnu inšpiráciu načerpáte aj mimo prehliadkových mól. V uliciach ...

Interiérové doplnky do štýlových domácno...

Ak rozmýšľate nad malým refreshom svojho bývania, nemusíte hneď uvažovať nad rekonštrukciou. Aj malm...

Ako nosiť maxi sukne?

Maxi sukňa je skvelý kúsok, ktorý sa dokáže prispôsobiť rôznym udalostiam. V stylingu vám poskytuje ...