Svetové modelky sú našim obľúbeným zdrojom módnej inšpirácie. Inak to nie je ani v prípade letných outfitov, ktoré nám pravidelne predvádzajú počas svojich prázdnin. Týchto 5 outfito vytvoríte veľmi jednoducho aj vy z kúskov, ktoré už pravdepodobne máte doma.

 

Jasmine Tookes: Široké nohavice & korzetový top

Široké nohavice sú túto sezónu veľkým hitom, čo dokazujú aj mnohé modelky svojimi outfitmi. Jasmine na to išla klasicky a zároveň kreatívne. Vytvorila romanticky a zároveň elegantne pôsobiaci look, ktorý dosiahla korzetovým topom tón v tóne s nohavicami. Jemné materiály podčiarkli letnú atmosféru outfitu.

letné outfity modelky inšpirácia trendy letná móda@jasminetookes

 

 

Shanina Shaik: Šatkový top & saténová sukňa

Kombináciu dvoch klasických kúskov zvolila Shanina v tomto outfite. Skombinovala šatkový top efektne omotaný okolo krku, ktorý doplnila saténovou sukňou. Vďaka neutrálnej, prírodnej voľbe farieb jej outfitu pôsobí sofistikovane, no pritom stále sexi. Naked sandále jej predĺžili nohy a podčiarkli elegantnú stránku outfitu.

shaninamshaik@shaninamshaik

 

 

Gizele Oliveira: Tenisová sukňa & crop mikina

Na športového ducha stavila Gizele, ktorá skombinovala stále obľúbenú tenisovú sukňu so skrátenou mikinou, pod ktorou vykúkali efektne previazané bikini okolo trupu. Jej outfit v neutrálnych farbách pôsobil ležérne vďaka športovej pdostate všetkých kúskov. Vznikol tak outfit ako stvorený zo street-wearovej biblie.

giizeleoliveira@giizeleoliveira

 

 

Elsa Hosk: Korzet & džínsy

Elsa je dobre známa experimentátorka, ktorá dokáže spojiť aj nespojiteľné. Tentokrát stavila na široké džínsy a korzet s výrazným vzorom, pre ktorý by sa len málokto odvážil. Výlsedok bol však mimoriadne efektný a zároveň veľmi zmyselný. Bodkou bola výrazne modrá kabelka, ktorá kombinovala farebnosť na korzete.

hoskelsa@hoskelsa

 

 

Stella Maxwell: Maxi šaty & tričko

Všetky milovníčky módy 90.rokov určite inšpirujte outfit z dielne Stelly Maxwell. Skombinovala dva klasické kúsky, ktoré zrejme nikdy nevýjdu z módy - maxi slip šaty a obyčajné biele tričko. Vďaka voľbe bielej farby dosiahla mimoriadne elegantný a letno pôsobiaci look, ktorý však pôsobí veľmi nadčasovo, nedbalo uhladene.

stellamaxwell@stellamaxwell

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

ROVNOVÁHA

Letné číslo sme venovali objavovaniu krásy, ktorú so sebou prináša ručná práca. Má svoje miesto aj v dnešnej dobe – masovej a digitálnej? Aká je jej pridaná hodnota?

 

 top fashion magazín leto 2021

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.sep 2021

Objavte jesennú obuv na každú príležitos...

Móda dnes už pomaly ani nepozná pravidlá, hranice formálneho a neformálneho, elegantného a ležerného sa stierajú, čím pokrývajú nové, univerzálne...


Trendy móda | 15.sep 2021

5 jesenných outfitov podľa Newyorčaniek

Aktuálne prebiehajúci týždeň módy v New Yorku je perfektnou outfitovou inšpiráciou na jeseň. Štýlové dámy nám ukazujú, ktoré kúsky sú...


Trendy móda | 14.sep 2021

Ako kombinovať ružovú farbu?

Sympatická Nemka Leonie Hanne je ako real-life Barbie. Blond vlasy, skvelá figúra a dokonalý šatník. S módnou to jednoducho vie...


Trendy móda | 14.sep 2021

Elegantné jesenné vrstvenie

Jednou z výhod jesene je to, že nám umožňuje experimentovať s módou. Kombinovať môžeme najrôznejšie kúsky, pričom viaceré vrstvyvôbec nie...

YR2109 AK 31 SK trees banners 300x300 

300x600 GOLD SK

 

Naše tipy

Štýlové módne ikony z Copenhagen Fashion...

Na týždňoch módy je skvelé to, že módnu inšpiráciu načerpáte aj mimo prehliadkových mól. V uliciach ...

Interiérové doplnky do štýlových domácno...

Ak rozmýšľate nad malým refreshom svojho bývania, nemusíte hneď uvažovať nad rekonštrukciou. Aj malm...

Ako nosiť maxi sukne?

Maxi sukňa je skvelý kúsok, ktorý sa dokáže prispôsobiť rôznym udalostiam. V stylingu vám poskytuje ...