Letné outfity si doslova pýtajú viac farieb, ale aj ich zaujímavé kombinácie. Ak by ste chceli vytvoriť takéto outfity aj vy, inšpirujte sa našim výberom štýlových outfitov, ktoré využívajú veľmi kreatívne kombinácie.

 

Prekvapivé kombinácie

Spojenie dvoch farieb, ktoré sa len tak bežne nevidí, dokáže urobiť zaujímavý efekt. To je prípad aj kombinácie žltej a fialovej. Spojiť môžete napríklad pastelové tóny, no ešte zaujímavejší efekt dosiahnete prepojením tlmeného a neónového odtieňa.

farebné kombinácie mixovanie farieb letné farby inšpirácia outfit štýl@taramays25

 

 

Neónky & neutrálky

Ak máte radi neónové farby, ale chcete skúsiť elegantnejší vzhľad, skombinujte ich s neutrálnymi alebo základnými farbami. Neónky by mali v tomto prípade plniť úlohu zaujímavého akcentu, ktorý sa môže využiť v rámci rôznych kúskov od doplnkov ako kabelky či topánky až po šaty či blúzky. Doplňte ich krémovou alebo béžovou farbou, ktorá prinesie sofistikovanosť a eleganciu.

slipintostyle@slipintostyle

 

 

Farby sorbetu

Farby, ktoré by ste možno za bežných okolností nespojili môžu vytvoriť veľmi zaujímavý efekt. To je prípad aj sviežich, ovocných tónov oranžovej, červenej, ružovej a žltej. Je potrebné s týmito farbami pracovať veľmi opatrne, aby ste zachovali uhladenosť outfitu. V ideálnom prípade by ste mali skombinovať dva-tri farebné odtiene, ktoré vytvoria veľmi šťavnato pôsobiaci look.

courtneysmithstyle@courtneysmithstyle

 

 

Hlboké odtiene

Ak nie ste úplne na neónové farby, ale chceli by ste vytvoriť outfit pomocou hlbokých odtieňov, stavte na kombináciu dvoch plných farieb. Krásne spolu vyzerajú napríkald smaragdová a ružová, pôsobia sice kontrastne, ale zároveň elegantne. Pokojne môžete vytvoriť aj iné farebné kombinácie, no snažte sa vybrať rovnako hlboké tóny, práve tie by zabezpečili sofistikovaný vzhľad.

lornaluxe@lornaluxe

 


Hra so zelenou

Zelená je farbou sezóny, nosí sa v najrôznejších podobách od jedovatej zelenej až po smaragdovú. Avšak v jednom outfite môžete pokojne prepojiť viacero odtieňov, čím dosiahnete trendy, pútavý look. Zvyšok outfitu založte na neutrálnych tónoch béžovej, sivej alebo bielej, ktoré nechajú vyniknúť zelené odtiene, ale zároveň im dodajú aj elegantnejší vzhľad.

handinfire@handinfire

 

Foto: Instagram

 

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

ROVNOVÁHA

Letné číslo sme venovali objavovaniu krásy, ktorú so sebou prináša ručná práca. Má svoje miesto aj v dnešnej dobe – masovej a digitálnej? Aká je jej pridaná hodnota?

 

 top fashion magazín leto 2021

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 04.aug 2021

Leto v kalifornskom štýle

Kalifornia je domovom mnohých módnych trendov a bezpochyby sa v nej nachádza vysoká koncentrácia štýlových žien, ktoré to s módou...


Trendy móda | 04.aug 2021

Letné outfity na každý typ výletu

Každá destinácia má svoju špecifickú atmosféru. Niektoré miesta zaváňajú históriou, iné kozmopolitným ruchom, ďalšie zase prírodnou romantikou. Prispôsobiť sa im...


Trendy móda | 03.aug 2021

Plavkové trendy sezóny: Vzory a potlače

Leto je ešte stále tu a my si plánujeme každý deň vychutnať na maximum. Stále je preto čas na doplnenie...


Módne ikony | 03.aug 2021

Kabelky, do ktorých sa oplatí investovať

Niektoré kabelky sú obrovským sezónnym hitom, iné nenápadne pretrvávajú naprieč sezónami a bez vplyvu aktuálnych trendov. Ide o ikonické kúsky...

 

Naše tipy

Minimalistická outfitová inšpirácia

Minimalistické outfity sú sofistikované, štýlové a vždy elegantné. V lete vynikajú svoju čistotou eš...

Návrat retro topánok na scénu

Návrat trendov z minulosti vládne aj medzi topánkami. V lete si môžete vyberať z flip-flopov s vyšší...

Romantické letné trendy

Na romantický outfit má každý z času na čas náladu. V lete sa navyše takéto outfity vytvárajú veľmi ...