V lete si užívame čo najmenej vrstiev oblečenia, ktoré pôsobia nielen sexi a chic, ale sú aj v letných horpčavách praktické. Avšak aj v tomto období nás prekvapia dni alebo momenty, kedy nás počasie prinúti siahnuť po viacerých vrstvách. Tieto štýlové outfity ich využívajú veľmi kreatívne a zároveň s rozumom, ideálnym spôsobom na leto. Inšpirujte sa.

 

Romanticky & elegantne

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako vytvoriť skutočne chic a zároveň elegantný outfit je využitie kardigánu. Skombinovať ho môžete takmer s hocičím od minišiat až po džínsy či široké nohavice. Stavte samozrejme na ľahučké, letné alternatívy, ktoré vám poskytnú akurátnu dávku komfortu.

letné vrstvenie outfit inšpirácia trendy móda styling@emmaleger

 

 

Street Style Icon

Áno, aj v lete nás prekvapia dni, kedy to na letný šatník vôbec nevyzerá. Avšak v tomto prípade sa vieme vynájsť vďaka skvelým spodným vsrtvám. Jednou z nich je rolák v základnej farbe a v jemnučkom materiáli. Takýto kúsok vám umožní tvoriť veľmi štýlové outfity. Skombinovať ho môžete so všetkým od letných topov až po šaty.

mariaalia@mariaalia

 

 

Street Chic

Príklad maximálne moderného outfitu na leto, ktorý v sebe kombinuje súčasný dizajn aj eleganciu môže vyzerať aj takto. Elegantné sako zastupuje formálnejšiu stránku, zatiaľ čo crop top alebo braletka prinášajú letného ducha. Striedanie odhalenej a zahalenej kože navyše pôsobí veľmi zmyselne.

nitsanraiter@nitsanraiter

 

 

Beach Vibes

V lete milujeme dovolenkovú módu pretože nás udržiava v tej uvoľnenej a dobrodružnej nálade. Práve preto sú v tomto období veľmi obľúbené zavinovacie sukne a sarongy, ktoré nám takéto outfity pomáhajú vytvárať.s

sabinasocol@sabinasocol

 

 

Sporty

Veľmi vďačným kúskom v letnej móde je klasická biela košeľa, ktorá poslúži ako skvelá vrchná vrstva namiesto klasickejších a hrubších vrstiev ako svetre či saká. Najlepšie na košeli je aj to, že sa dá zladiť do mnohých outfitov a štýlov. Prehodiť ju môžete cez športovú podrpsenku a džínsy, čím vytvoríte veľmi sporty chic look. Avšak veľmi dobre sa kombinuje aj so šatami a sukňami, aj so širokými nohavicami. Nosiť ju môžete rozopnutú alebo napríklad zviazanú v páse.

vitaliia@vitaliia

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

ROVNOVÁHA

Letné číslo sme venovali objavovaniu krásy, ktorú so sebou prináša ručná práca. Má svoje miesto aj v dnešnej dobe – masovej a digitálnej? Aká je jej pridaná hodnota?

 

 top fashion magazín leto 2021

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 04.aug 2021

Leto v kalifornskom štýle

Kalifornia je domovom mnohých módnych trendov a bezpochyby sa v nej nachádza vysoká koncentrácia štýlových žien, ktoré to s módou...


Trendy móda | 04.aug 2021

Letné outfity na každý typ výletu

Každá destinácia má svoju špecifickú atmosféru. Niektoré miesta zaváňajú históriou, iné kozmopolitným ruchom, ďalšie zase prírodnou romantikou. Prispôsobiť sa im...


Trendy móda | 03.aug 2021

Plavkové trendy sezóny: Vzory a potlače

Leto je ešte stále tu a my si plánujeme každý deň vychutnať na maximum. Stále je preto čas na doplnenie...


Módne ikony | 03.aug 2021

Kabelky, do ktorých sa oplatí investovať

Niektoré kabelky sú obrovským sezónnym hitom, iné nenápadne pretrvávajú naprieč sezónami a bez vplyvu aktuálnych trendov. Ide o ikonické kúsky...

 

Naše tipy

Minimalistická outfitová inšpirácia

Minimalistické outfity sú sofistikované, štýlové a vždy elegantné. V lete vynikajú svoju čistotou eš...

Návrat retro topánok na scénu

Návrat trendov z minulosti vládne aj medzi topánkami. V lete si môžete vyberať z flip-flopov s vyšší...

Romantické letné trendy

Na romantický outfit má každý z času na čas náladu. V lete sa navyše takéto outfity vytvárajú veľmi ...