Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 3. jún 2012

Šortky na každý deň

Hoci nás ešte „netrápia" 30 stupňové horúčavy cez deň a nezažívame ani tropické noci, tento čas tu bude už naozaj onedlho. A preto je najvyšší čas poriadne si preštudovať šortkový manuál.

Šortky na každý deň

3. 6. 2012

Hoci nás ešte „netrápia" 30 stupňové horúčavy cez deň a nezažívame ani tropické noci, tento čas tu bude už naozaj onedlho. A preto je najvyšší čas poriadne si preštudovať šortkový manuál. My vám jeden ponúkame. Taký, v ktorom sa dozviete ako nosiť šortky na každý deň v týždni.


pondelok 
Pondelok:
týždeň začnite zľahka – v krátkom saku a veselej farbe. Samozrejmosťpu sú šortky s vysokým pásom. Treba si však dať pozor – ak nemáte dobrú postavu, ovísajúce faldíky vám z krásy značne uberú. 


utorok 
Utorok: Olivia Palermo vie, ako na to. Jednoduchá, dômyselná elegancia a nesmrteľná čierno-biela kombinácia doplnená námorníckou modrou, ktoré je šik aj túto sezónu. 


streda 
Streda: Jennifer tentoraz stavila na neutrálnu béžovú. Ak ste však nežná blondínka s modrými očami, nezabudnite na nejaký výraznejší detail. Aby ste sa v tej „bledosti" nestratili... 


stvrtok 
Štvrtok: ak máte odvahu a vyberiete si vzorované šortky, zvyšok dolaďte jednoducho. 


piatok 
Piatok: saténové šortky sú skvelou voľbou! Nielenže pôsobia luxusne, dodajú vám aj správnu dávku lesku. 


sobota 
Sobota: ak sa v sobotu vyberiete „žiť," nezabudnite na pančucháče – noci bývajú ešte chladné. Čiernou síce nič nepokazíte, ale farebnými získate oveľa viac – pozornosť ;) 


nedela 
Nedeľa: ak je vám bližší ležérny štýl ako štýl sexi cice, pohodlné kraťasky doplňte voľným tričkom či tunikou. Ako stvorené na nedeľnú prechádzku. 

pripravila: Katarína Segešová

 

    3257

    Súvisiace články