Svoje obľúbené čižmy, ktoré ste nosili celú jeseň a zimu ešte nemusíte odkladať! Využijete ich kým vládne premenlivé jarné počasie. Jedným z populárnych stylingových trikov na toto obdobie je totiž kombinácia čižiem a mini kúskov. Inšpirujte sa outfitmi svetových influenceriek.

 

jarné trendy outfit inšpirácia čižmy minisukne mini šaty šortky@camillecharierre

 

Kombinácia čižiem a mini siluet je na toto obdobie celkom praktická. Rána a večery môžu byť chladnejšie, kedy sa čižmy jednoducho hodia. Dni sú zase teplejšie a častokrát slnečné, čo nás motivuje ku kratším kúskom a odhaleniu viac kože. Prepojenie čižiem a krátkych sukní, šiat alebo šortiek jednoducho dáva zmysel.

Mini siluety majú byť jedným z najväčších trendov počas sezóny jar-leto 2021 a nosiť sa bude všetko od ultra krátkych hotpants ať po predĺžené verzie tričiek zastávajúce rolu šiat. Nezáleží teda na tom, aký konkrétny mini kúsok si zvolíte, každý z nich môžete doplniť svojimi obľúbenými čižmami.

Elegantná verzia takéhoto outfitu môže pozostávať z dlhšieho saka, či už oversized alebo klasického. Pod to nezabudnite hodiť zaujímavé šaty alebo šortky. Ak mini dĺžka nie je nič pre vás, hoďte na vrch maxi kardigán alebo trench coat, ktorý ukryje inak krátku dĺžku šiat, sukní alebo šortiek. V prípade, že sa nebojíte dĺžky, pokojne choďte do šortiek a ich kombinácií so svetrami či mikinami.

Čo sa týka čižiem, najrkajšie v takomto outfite vyniknú modely siahajúce aspoň do polovice lýtok. Môžu to byť športové chunky čižmy, ale aj elegantné modely po kolená, či už s podpätkom alebo bez. Všetko závisí od výsledku, ktorý týmto stylingom chcete dosiahnuť.

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.máj 2021

Jarné must-have šaty

Pokiaľ ste si zamilovali komfortnú módu, na ktorú sme sa spoliehali takmer celú pandémiu, bude sa vám páčiť trend, ktorý...


FASHION DAY: Jan Černý

"Stejně jako jsme už zjistili, že chceme jíst kvalitní jídlo, a připlatíme si za něj, musíme se naučit připlatit si...


Trendy móda | 17.máj 2021

Šperkové trendy na jar

Aj ten najobyčajnejší outfit dostane úplne iný vzhľad vďaka správne zvoleným doplnkom. Pri šperkoch to platí dvojnásobne. Pridajú každému looku...


Trendy móda | 17.máj 2021

Must-have sukne na túto sezónu

Ak ste “sukňovým” typom a nohavice si na sebe neviete už ani predstaviť, určite nezmeškajte týchto 5 trendov, ktoré prinesú...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...