Prineste do svojho outfitu jarnú atmosféru pomocou farieb. Stavte na jemné odtiene pastelov alebo naopak výrazné, trendy farby. Tieto farebné kombinácie vám pomôžu vytvoriť štýlové outfity na každodenné nosenie.

Staroružová & pastelová zelená

Krásna, elegantná kombinácia staroružovej a tlmenej zelenej má v sebe veľmi pozitívny, energický dojem. Vyniká hravosťou a ženskosťou, no pritom je nenápadne elegantná. Ideálne spojenie pre všetkých, ktorí milujú pastelové farby, no chcú vyskúšať niečo unikátne a neopozerané. Takéto spojenie farieb navyše využijete v najrôznejších typoch outfitov.

farebné kombinácie jarný outfit trendy móda@georginalennon1

 

 

Fialová & ružová

Táto farebná kombinácia osloví každého, komu popri neutrálnych farebných trendoch chýbali farby, experimentovanie a odvážne mixovanie. Nie je to síce farebná kombinácia pre každéhoa už vôbec nie na každú príležitosť, avšak pri výbere tých správnych kúskov v týchto farbách sa postaráte o výnimočný, pútavý outfit.

hannaschonberg@hannaschonberg

 

 

Žltá & modrá

Obľúbená farebná kombinácia modrej a žltej v pastelových variáciách sa nám do veľkej miery spája s obdobím jari a Veľkej noci. Ide o klasické prepojenie farieb, ktoré nikdy nevýjde z módy a na jar je doslova iedálne. Tieto farby sú jemné, no napriek tomu žiarivé. Spoločne v jednom outfite dokážu rozžiariť aj ten najsivejší deň a do vášho šatníka prinesú dávku želeného svetla.

naaomiross@naaomiross

 

 

Modrá & marhuľová

Ďalšou jemnou, príjemnou kombináciou je prepojenie marhuľovo-oranžovej s modrou. Je to skvelá alternatíva na kombináciu s modrou džínsovinou, ktorá skvelo zastúpi rolu pastelovo modrej farby. Spojenie chladivej modrej a teplej marhuľovej pôsobí sladko a šťavnato, využiť sa pritom dá na najrôznejšie spôsoby a v rôznych typoch outfitov.

barbarakristoffersen@barbarakristoffersen

 

 

Zelená & krémová

Zabudnúť nesmieme ani na neutrálne farby, ktoré sa jednoducho kombinujú s hocičím. Krásne zapadnú aj ku populárnym odtieňom zelenej a v tomto prípade je veľmi elegantnou, no pritom chic a pútavou kombináciou krémová a machovo zelená. Harmónia medzi týmito naturálnymi tónmi pôsobí moderne a sofistikovane, avšak zároveň unikátne.

emmachamberlain okdeon@emmachamberlain / @okdeon

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaSOM STORE otvára POP-UP predajňu so slov...

Concept store SOM môžete poznať najmä z online sveta, kde ponúka to najlepšie zo slovenskej a českej módnej tvorby a...


Trendy móda | 18.máj 2021

Jarné must-have šaty

Pokiaľ ste si zamilovali komfortnú módu, na ktorú sme sa spoliehali takmer celú pandémiu, bude sa vám páčiť trend, ktorý...


FASHION DAY: Jan Černý

"Stejně jako jsme už zjistili, že chceme jíst kvalitní jídlo, a připlatíme si za něj, musíme se naučit připlatit si...


Trendy móda | 17.máj 2021

Šperkové trendy na jar

Aj ten najobyčajnejší outfit dostane úplne iný vzhľad vďaka správne zvoleným doplnkom. Pri šperkoch to platí dvojnásobne. Pridajú každému looku...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...