Vedeli ste, že krásna etiópska modelka Liya Kebede má skvelo rozbehnutú, udržateľnú značku s názvom lemlem? Ak o nej počuje prvýkrát, máte tiež možnosť objaviť jej veselú, farebnú estetiku v najnovšej kolaborácii so značkou H&M!

 

lemlem kolaborácia hm liya kebede dizajn udržateľná móda

 

 

Značka H&M nespí na vavrínoch a aj napriek tomu, že tento rok už stihla predstaviť niekoľko zaujímavých kolaborácií vrátane tej so Simone Rocha, čoskoro do predaja uvedie ďalšiu skvelú spoluprácu. Tentokrát sa spojila so značkou lemlem, ktorú založila modelka Liya Kebede už v roku 2007. Jej cieľom bolo nielen vytvárať krásne, ekologické kúsky, ale aj vytvoriť pracovné miesta s férovými platovými podmienkami pre Afričanov. Dnes je jej nákazlivo energická estetika známa po celom svete a na konte má množstvo fanúšikov, ktorí značku milujú nielen kvôli štýlu, ale aj kvalite. Teraz si toto všetko môžeme dopriať v rámci spolupráci s H&M.

 

1163 Aida A4 72 dpi Portrait 1  1163 Aida A4 72 dpi Portrait 2 

 

Kolekcia lemlem x H&M pozostáva z dámskych kúskov, ktoré v sebe prepájajú atmosféru leta a mentálne nás prenesú do našej obľúbenej destinácie plnej slnka, paliem a bezstarostnosti. Medzi kúskami nájdete všetko od šiat cez kaftany až po plavky či šperky a iné doplnky, ktoré boli vyrobené z udržateľnejších materiálov vrátane organického ľanu, recyklovaného polyesteru či Tencel™ Lyocell. Každý kúsok má v sebe typickú estetiku, ležérnu eleganciu a romantický sexepíl zabalené do príjemných tónov modrej, oranžovej, ružovej či neónových akcentov.

 

1163 Aida A4 72 dpi Portrait 6  1163 Aida A4 72 dpi Portrait 8 

 

“Páči sa mi, že H&M bol na počiatku cool kolaborácií. Pre lemlem je veľmi vzrušujúce byť súčasťou skupiny značiek, ktoré mali možnosť s H&M spolupracovať. Pre nás táto spolupráca priniesla tiež novinky - prvú kolekciu šperkov, ktoré dokonalo doplnia lemlem look. Sama som sa podieľala na kreatívnom vedení kolekcie, ale aj kampane, čo bolo pre mňa veľmi výnimočné aj z toho hľadiska, že sme fotili s mojou dcérou,” hovorí modelka na margo kolaborácie.

 

 

Ak ste sa aj vy zamilovali do tejto kolaborácie, zapíšte si do kalendárov dátum 22.apríl, pretože práve v tento deň vo vybraných butikoch po svete, ale aj online na stránkach značky, pristane celá kolekcia lemlem x H&M.

 

Foto: H&M

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.máj 2021

Jarné must-have šaty

Pokiaľ ste si zamilovali komfortnú módu, na ktorú sme sa spoliehali takmer celú pandémiu, bude sa vám páčiť trend, ktorý...


FASHION DAY: Jan Černý

"Stejně jako jsme už zjistili, že chceme jíst kvalitní jídlo, a připlatíme si za něj, musíme se naučit připlatit si...


Trendy móda | 17.máj 2021

Šperkové trendy na jar

Aj ten najobyčajnejší outfit dostane úplne iný vzhľad vďaka správne zvoleným doplnkom. Pri šperkoch to platí dvojnásobne. Pridajú každému looku...


Trendy móda | 17.máj 2021

Must-have sukne na túto sezónu

Ak ste “sukňovým” typom a nohavice si na sebe neviete už ani predstaviť, určite nezmeškajte týchto 5 trendov, ktoré prinesú...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...