Ešte stále mnohí z nás trávia svoje pracovné dni v domácej kancelárii. Za oknami sa nám rýchlo striedajú ročné obdobia a preto nastáva čas vymeniť oversized, chunky teplákové súpravy, za jarné varianty. Inšpirujte sa týmito outfitmi, ktoré kombinujú zaujímavý prístupk móde s komfortom, čo veľmi jednoducho využijete a možno nielen pri práci z home office.

Pletené sety

domáce outfity home office jar inšpirácia móda trendy@jourdansloane

 

 

Fancy pyžamo

Na jar si môžeme dopriať pokojne aj jemnejšie kúsky, napríklad v podobe štýlového pyžama, takého, ktoré by sa sa nehanbili predviezť ani na ulici. Siahnite po zaujímavých farbách a skvelých materiáloch, ktoré sú pri takýchto kúskoch dôležité.

slipintostyle@slipintostyle

 

 

Pletené šaty

Klasika, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť sú pletené šaty. Počas jari sú skvelou voľbou pretože sú dostatočne teplé, ale nie príliš. Tiež sú komfortné a minimalisticky štýlové. Vybrať sa v nich môžete samozrejme aj von, stačí ich doplnoť napríklad chunky čižmami alebo trendy sandálmi.

smythsisters@smythsisters

 

 

Fancy top a tepláky

Ak chcete vyskúšať niečo nevšedné, spojte dva protiklady. Skvelo vám poslúžia vaše obľúbené tepláky, ktoré doplníte elegantnejším alebo fancy topom. Takto vytvoríte skutočný kontrast, v ktorom sa však budete cítiť veľmi príjemne. V tomto prípade choďte do outfitu tón v tóne.

femmeblk@femmeblk

 

 

Oversized košeľa a šortky

Tento outfit využíva dva základné kúsky, ktoré má v šatníku zrejme každý, a pritom poskytuje množstvo priestoru na skúšanie a experimenty. Skombinujte oversized košeľu so šortkami - či už džínsovými, cyklistickými, pletenými alebo akýmikoľvek inými. Vytvoríte ležérny, ale veľmi štýlový outfit.

deborabrosa@deborabrosa

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.máj 2021

Jarné must-have šaty

Pokiaľ ste si zamilovali komfortnú módu, na ktorú sme sa spoliehali takmer celú pandémiu, bude sa vám páčiť trend, ktorý...


FASHION DAY: Jan Černý

"Stejně jako jsme už zjistili, že chceme jíst kvalitní jídlo, a připlatíme si za něj, musíme se naučit připlatit si...


Trendy móda | 17.máj 2021

Šperkové trendy na jar

Aj ten najobyčajnejší outfit dostane úplne iný vzhľad vďaka správne zvoleným doplnkom. Pri šperkoch to platí dvojnásobne. Pridajú každému looku...


Trendy móda | 17.máj 2021

Must-have sukne na túto sezónu

Ak ste “sukňovým” typom a nohavice si na sebe neviete už ani predstaviť, určite nezmeškajte týchto 5 trendov, ktoré prinesú...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...