Krásne jarné počasie si v tomto období vychutnávame zrejme o čosi viac ako kedykoľvek predtým. predstavuje totiž možnosť, ako sa bezpečne stretávať s priateľmi a rodinou, a zároveň si vychutnať v ich spoločnosti dobrú kávu alebo rýchly obed. Príjemné počasie nás tak doslova láka urobiť si malý piknik (samozrejme, keď to opatrenia dovolia), ktorý už teraz v hlave plánujeme. Zároveň rozmýšľame aj o ideálnych piknikových outfitoch. Inšpirujte sa.

 

Sveter a midi sukňa

Táto kombinácia je nšou obľúbenou jarnou voľbou pretože sa dá využiť na najrôznejšie príležitosti, vrátane pikniku. Stačí si zvoliť svoju obľúbenú midi sukňu, ktorú doplníte jemným svetríkom. Táto kombinácia krásne prepája ročné obdobia a pôsobí veľmi elegantne a chic.

jarný outfit trendy móda inšpirácia styling@sallyomo 

 

 

Retro vibe

Nápaditý outfit vytvoríte kombináciou vzorovaných nohavíc a jednofarebného topu. Ideálne je, ak by sa vám podarilo trafiť farbu topu do niektorej z farieb potlači na nohaviciach. Takto vytvoríte ucelený, no pritom okamžite pútavý look. Pre extra retro efekt nezabudnite na topánky vo výraznej farbe.

maggie mccormack@maggie_mccormack 

 

 

Štvorčeková potlač a biele džínsy

Nič nevystihuje piknikovú náladu tak, ako štvorčeková potlač, častokrát prezývaná aj pikniková potlač. Nosiť sa dá na najrôznejšie spôsoby, no jedným z našich najobľúbenejších je kombinácia s džínsovinou. Na pikniku využijete napríklad štvorčekú blúzku v pastelových tónoch a biele džínsy.

lenafarl@lenafarl

 

 

Objemné rukávy a džínsy

Romantický, dievčenský a pritom veľmi moderný look vyčarujete pomocou plúzky s objemnými rukávmi a jednoduchou kombináciou s klasickými džínsami. Siahnuť môžete po modrej klasike, po širokých aj skinny strihoch. Výsledok bude stále veľmi chic.

vikilefevre@vikilefevre

 

 

Glamour nálada

Outfit, ktorý pravdepodobne nájde vo svojej skrini každá z nás pretože je poskladaný z nadčasových kúskov. Základom je prúžkovaná košeľa, ktorá pôsobí elegantne a pritom veľmi moderne. Doplniť ju môžete ľanovými nohavicami alebo širokými nohavicami, ideálne v bielej farbe. Ak look zakončíte slnečnými okuliarmi v cat-eye tvare, prípadne šatkou na vlasoch, váš outfit bude neprehliadnuteľný!

sallyomo@sallyomo

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 12.apr 2021

Ako sa nosia vzorované nohavice?

Neutrálne farby a klasické siluety sú síce nadčasové a jednoducho nositeľné kúsky, avšak niekedy máme chuť aj na zmenu, viac...


Trendy móda | 12.apr 2021

Ako nosiť baleríny túto sezónu?

Balerínky patria k veľmi rozporuplným módnym kúskom, jedna polovica ich miluje a druhá nenávidí. Ide však o mimoriadne populárny a...


Trendy móda | 09.apr 2021

Jarné home office outfity so štýlom

Ešte stále mnohí z nás trávia svoje pracovné dni v domácej kancelárii. Za oknami sa nám rýchlo striedajú ročné obdobia...


Trendy móda | 07.apr 2021

Jarné trendy, ktoré stoja za vyskúšanie

Niektoré trendy si nás získajú okamžite, iné si vyžadujú čas. Tieto patria k tým odvážnejším, no túto sezónu určite stoja...

 

Naše tipy

Jarné klasiky pre všetky šatníky

Aký kúsok vám ako prvý napadne, keď sa povie jarná klasika? U nás to je nestarnúci trench coat či mo...

Kultové kozmetické produkty s bohatou hi...

Starostlivosť o pleť a kozmetika vo všeobecnosti sa dnes teší obrovskej popularite, čo potvdrzujú aj...

Trendy šperky, ktoré premenia každý outf...

Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj do...