Balerínky patria k veľmi rozporuplným módnym kúskom, jedna polovica ich miluje a druhá nenávidí. Ide však o mimoriadne populárny a nadčasový kúsok, ktorý sa nosí bez ohľadu na meniace sa trendy. Jar je ideálne obdobie na ich využitie a preto sme sa pozreli na to, ako sa túto sezónu nosia. Inšpirujte sa s nami.

Ležérne a veselo

Džínsy a balerínky sú stará dobrá klasika, ktorý nikdy neomrzí. Veselý look vytvoríte, keď ich doplníte farebným topom, napríklad svetrom. Takýto outfit využijete počas bežných dní, či už v práci alebo na jarnej prechádzke.

balerínky outfit inšpirácia jarná móda@juliesfi 

 

 

French Style

Baleríny sú klasickým kúskom v šatníkoch štýlových Francúzok, ktoré ich dokážu nosiť na najrôznejšie spôsoby. Jeden z tých najjednoduchších je kombinácia s prúžkovaným topom, či už tričkom, svetrom alebo blúzkou. Extra french efekt dosiahnete baretkou na hlave.

bubblyaquarius@bubblyaquarius

 

Romanticky

Ak už sa neviete dočkať, keď na seba konečne hodíte svoje obľúbené šaty, vďaka balerínkam s nimi vytvoríte veľmi štýlovú dvojicu. Pokojne siahnite po midi alebo maxi modeloch, ktoré budú s balerínkami pôsobiť veľmi romanticky a dievčensky zároveň

alexachung@alexachung

 

Chic

Štýlový, ale nenútený outfit vytvoríte kombináciou širokých nohavíc a oversized svetra alebo mikiny. Ak chcete tento outfit posunúť ešte o niečo ďalej, siahnite po balerínkach s hranatou špičkou, ktoré sú momentálne veľmi trendy.

lindatol @lindatol

 

Formálne

Outfit ako stvorený do práce alebo pre tých z nás, ktorí preferujú uhladenejšie a zároveň elegantne pôsobiace outfity. Skombinujte klasické kúsky ako džínsy, košeľu a trench coat v neutrálnych, základných farbách. K tomu už stačí doplniť obľúbené balerínky.

symphonyofsilk@symphonyofsilk

Foto: Instagram

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaSOM STORE otvára POP-UP predajňu so slov...

Concept store SOM môžete poznať najmä z online sveta, kde ponúka to najlepšie zo slovenskej a českej módnej tvorby a...


Trendy móda | 18.máj 2021

Jarné must-have šaty

Pokiaľ ste si zamilovali komfortnú módu, na ktorú sme sa spoliehali takmer celú pandémiu, bude sa vám páčiť trend, ktorý...


FASHION DAY: Jan Černý

"Stejně jako jsme už zjistili, že chceme jíst kvalitní jídlo, a připlatíme si za něj, musíme se naučit připlatit si...


Trendy móda | 17.máj 2021

Šperkové trendy na jar

Aj ten najobyčajnejší outfit dostane úplne iný vzhľad vďaka správne zvoleným doplnkom. Pri šperkoch to platí dvojnásobne. Pridajú každému looku...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...