Jar už zavítala aj do našich končín a my jej začíname prispôsobovať naše outfity. Inšpiráciu hľadáme u štýlových žien zo sveta a tentokrát nás oslovili elitné modelky. Svojimi lookmi nám ukázali, ako nosiť aktuálne trendy, ale aj klasické kúsky. 

Sporty ako Josephine Skriver

Tepláky a loungewear sa jednoducho stali bežnou súčasťou našich outfitov aj mimo domova. Dajú sa však nosiť aj na mnoho štýlových spôsobov, napríklad podobne, ako to predviedla Josephine. Skombinovala sivú teplákovú súpravu s elegantným, farebným kabátom, ktorý pôsobil síce so športovými kúskami kotnrastne, ale veľmi chic.

outfit inšpirácia jarná móda modelky@josephineskriver

 

 

Girl Boss ako Emily di Donato

V prípade, že ste podľahli trendu nohavicových kostýmov alebo len samostatných širokých nohavíc, inšpirujte sa outfitom podľa Emily di Donato. Siahla po kostýme v zaujímavej machovo zelenej, ktorú doladila bielou farbou. Aby outfitu dodala na ľahkosti, na hlavu nasadila šiltovku a look zakončila teniskami. Veľmi praktický, elegantný outfit.

emilydidonato@emilydidonato

 

 

Comfy & cool podľa Rosie Huntington-Whiteley

Rosie je známa svojou láskou k nadčasovým, elegantným kúskom, ktoré dokáže veľmi kreatívne kombinovať. Ani ona sa nevyhýba klasickým teplákom, z ktorých však dokáže vyťažiť maximum. V tomto prípade stavila na outfit tón v tóne s prírodným akcentom. Tepláky zastrčila do elegantných čižiem na vyššom podpätku a na vrch hodila luxusne pôsobiaci kabátik.

rosiehw@rosiehw

 

 

Insta star ako Elsa Hosk

Rosie je známa svojou láskou k nadčasovým, elegantným kúskom, ktoré dokáže veľmi kreatívne kombinovať. Ani ona sa nevyhýba klasickým teplákom, z ktorých však dokáže vyťažiť maximum. V tomto prípade stavila na outfit tón v tóne s prírodným akcentom. Tepláky zastrčila do elegantných čižiem na vyššom podpätku a na vrch hodila luxusne pôsobiaci kabátik.

elsahosk@elsahosk

 

Chic neutrals podľa Gizele Oliveira

Krásna Gizele stavila na neutrálne farby, medzi ktorými dominovala hnedá s akcentom čiernej. Jej outfit bol založený na maxi kabáte a chunky čižmách, ktoré boli postavené do kontrastu, no napriek tomu pôsobili harmonicky. Chic element do outfitu priniesla pomocou kožušinkového klobúka, ktorý sa postaral o moderný vzhľad looku.

giizeleoliveira

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 12.apr 2021

Ako sa nosia vzorované nohavice?

Neutrálne farby a klasické siluety sú síce nadčasové a jednoducho nositeľné kúsky, avšak niekedy máme chuť aj na zmenu, viac...


Trendy móda | 12.apr 2021

Ako nosiť baleríny túto sezónu?

Balerínky patria k veľmi rozporuplným módnym kúskom, jedna polovica ich miluje a druhá nenávidí. Ide však o mimoriadne populárny a...


Trendy móda | 09.apr 2021

Jarné home office outfity so štýlom

Ešte stále mnohí z nás trávia svoje pracovné dni v domácej kancelárii. Za oknami sa nám rýchlo striedajú ročné obdobia...


Trendy móda | 07.apr 2021

Jarné trendy, ktoré stoja za vyskúšanie

Niektoré trendy si nás získajú okamžite, iné si vyžadujú čas. Tieto patria k tým odvážnejším, no túto sezónu určite stoja...

 

Naše tipy

Jarné klasiky pre všetky šatníky

Aký kúsok vám ako prvý napadne, keď sa povie jarná klasika? U nás to je nestarnúci trench coat či mo...

Kultové kozmetické produkty s bohatou hi...

Starostlivosť o pleť a kozmetika vo všeobecnosti sa dnes teší obrovskej popularite, čo potvdrzujú aj...

Trendy šperky, ktoré premenia každý outf...

Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj do...