Aj vy už pomaly prispôsobujete svoje outfity čoraz častejším slnečným dňom? Pokiaľ máte chuť priniesť trochu jari do svojho šatníka, stavte na tieto farby. Vytvoríte nimi veselé, ale sofistikované a trendy outfity.

Žltá

Status farby roka pre 2021 získala žltá a sivá. Žltá symbolizuje optimizmus po ťažkom roku a zároveň je dokonalou voľbou do jarného počasia. Stelesňuje prebudenie, je energická a veselá, jednoducho to, čo váš šatník potrebuje.

jarné farby trendy móda inšpirácia@leoniehanne 

 

Náš tip:

Screenshot 2021 03 07 at 11.10.43Mango

 

 

Sivá

Druhá farba roka je zase synonymom sily a odhodlanosti. Perfektne so žltou ladí a zároveň nadväzuje na neutrálne farebné trendy, ktoré stále patria do našich šatníkov. Nosiť sa dá osamote v all-grey outfitoch, avšak veľmi jednoducho sa kombinuje aj s inými neutrálnymi farbami, pastelovými aj výraznými farbami. Je to skvelý základ akéhokoľvek šatníka aj outfitu.

georginalennon1@georginalennon1 

Náš tip:

Screenshot 2021 03 07 at 11.11.30ZARA

 

 

Oranžová

Šťavnatá, jemne exotická oranžová nás už myšlienkami prirpavuje na leto. Pôsobí sladko a žiarivo, no pritom nie je extravagantná. Vďaka svojej hravosti sa dá využiť v akomkoľvek type outfitu a pohrať sa môžete aj s jej rôznymi odtieňami. Krásne vynikne na doplnkoch, ale aj na väčších kúskoch, napríklad šatách.

smythsisters@smythsisters 

Náš tip:

Screenshot 2021 03 07 at 11.11.18ZARA

 

 

Mentolová

Na druhej strane zase stojí mentolová, farba kombinujúca zaujímavé tóny modrej a zelenej. Pôsobí upokojujúco, sviežo a trochu chladivo. Je ideálnou jarnou farbou pretože pôsobí optimisticky a hodí sa skutočne každému. Nebojte sa ju nosiť vo veľkom, pokojne aj na kabátoch a jarných kostýmoch.

blaireadiebee@blaireadiebee 

Náš tip:

Screenshot 2021 03 07 at 11.10.22Mango

 

 

Fialová

Vybrať si ten správny odtieň fialovej nie je jednoduché, preto túto sezónu stavte na tie veselšie pôsobiace s ružovými alebo červenými podtónmi. Jednoducho stavte na farbu, ktorá vám pripomenie orchideu. Takáto farba je sofistikovaná a tajomná, ale nie temná a ponurá.

ninasandbech@ninasandbech 

Náš tip:

Screenshot 2021 03 07 at 11.16.41The Attico / Net-A-Porter

 

 

Malinová

S pribúdajúcimu slnečnými lúčmi nás to ťahá aj ku letnejšie pôsobiacim farbám. Jednou z nich je aj malinová, predchodkyňa fuksiovej. Táto verzia ružovej je o niečo tlmenejšia, avšak nie menej šťavnatá. Pôsobí hravo a dievčensky, je ideálnou voľbou na kombináciu s neutrálnymi farbami ako sivá či béžová. Využiť sa dá v rámci doplnkov, ale aj statement kúskov oblečenia.

naaomiross@naaomiross 

Náš tip:

Screenshot 2021 03 07 at 11.12.35Bottega Veneta / Net-A-Porter

 

Foto: Instagram, archív značiek

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

ROVNOVÁHA

Letné číslo sme venovali objavovaniu krásy, ktorú so sebou prináša ručná práca. Má svoje miesto aj v dnešnej dobe – masovej a digitálnej? Aká je jej pridaná hodnota?

 

 top fashion magazín leto 2021

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 04.aug 2021

Leto v kalifornskom štýle

Kalifornia je domovom mnohých módnych trendov a bezpochyby sa v nej nachádza vysoká koncentrácia štýlových žien, ktoré to s módou...


Trendy móda | 04.aug 2021

Letné outfity na každý typ výletu

Každá destinácia má svoju špecifickú atmosféru. Niektoré miesta zaváňajú históriou, iné kozmopolitným ruchom, ďalšie zase prírodnou romantikou. Prispôsobiť sa im...


Trendy móda | 03.aug 2021

Plavkové trendy sezóny: Vzory a potlače

Leto je ešte stále tu a my si plánujeme každý deň vychutnať na maximum. Stále je preto čas na doplnenie...


Módne ikony | 03.aug 2021

Kabelky, do ktorých sa oplatí investovať

Niektoré kabelky sú obrovským sezónnym hitom, iné nenápadne pretrvávajú naprieč sezónami a bez vplyvu aktuálnych trendov. Ide o ikonické kúsky...

 

Naše tipy

Minimalistická outfitová inšpirácia

Minimalistické outfity sú sofistikované, štýlové a vždy elegantné. V lete vynikajú svoju čistotou eš...

Návrat retro topánok na scénu

Návrat trendov z minulosti vládne aj medzi topánkami. V lete si môžete vyberať z flip-flopov s vyšší...

Romantické letné trendy

Na romantický outfit má každý z času na čas náladu. V lete sa navyše takéto outfity vytvárajú veľmi ...