Vyzerá to tak, že sme sa konečne dočkali jari. Teploty počas dňa už dosahujú veľmi príjemnú hranicu a postupne im tak môžeme prispôsobovať aj naše outfity. Ak hľadáte vhodnú jarnú bundu či kabát, poradíme vám, po ktorých kúskoch siahnuť.

Kožené sako

Kožené trendy zatiaľ nikam neodchádzajú, stále v šatníkoch známych osobností nájdeme aj chic kožené saká. Na jar sa budú nosiť v kopmbinácii s klasickými džínsami, ale aj rôznymi sukňami či inými nohavicami. Z tohto kúsku sa pomaly stáva novodobá klasika, do ktorej sa oplatí investovať.

jarné bundy kabáty trendy móda inšpirácia@claire_most

 

 

Náš tip:

ArketArket

 

 

Maxi kabátik

Skvelá alternatíva ku klasickému trench coatu. Kabátik v odľahčenej jarnej verzii využijete v kombinácii s obľúbenými šatami či sukňami, no skvelou voľbou je aj v prípade nohavíc. K tomu stačí doplniť obľúbené tenisky alebo čižmy.

naaomiross@naaomiross

 

Náš tip:

HMH&M

 

 

Skrátené sako

Keď ste sa už nasýtili predĺženého saka, pokojne choďte do nového trendu, ktorým je skrátené sako! Nosí sa v rámci kostýmov, či už nohavicových alebo sukňových, no pokojne ho môžete doplniť aj džínsami alebo koženými nohavicami.

lissyroddyy@lissyroddyy

 

Náš tip:

Screenshot 2021 03 03 at 08.56.02Loewe / Net-A-Porter

 

 

S opaskom

Utilitariánsky štýl na jar bude vyzerať aj takto. Model s výraznými vreckami a priznanými funkčnými prvkami dopĺňa opasok, ktorým jednoducho vytvoríte postavu presýpacích hodín. Hodia sa k nemu napríklad široké nohavice alebo džínsy.

monikh@monikh

 

Náš tip:

Screenshot 2021 03 03 at 08.57.03Mango

 

 

Pastelová páperovka

Na jar môže byť počasie ešte zradné, svoju obšúbenú páperovku preto neodkladajte a využite ju počas chladnejších dní. Stavte však na model v príjemných, pastelových farbách, ktoré sú synonymom jari. Takto vytvoríte štýlové, jarné, no pritom teplé outfity.

ninasandbech@ninasandbech

 

Náš tip:

Screenshot 2021 03 03 at 08.55.18ZARA

 

Foto: Instagram, archív značiek

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 12.apr 2021

Ako sa nosia vzorované nohavice?

Neutrálne farby a klasické siluety sú síce nadčasové a jednoducho nositeľné kúsky, avšak niekedy máme chuť aj na zmenu, viac...


Trendy móda | 12.apr 2021

Ako nosiť baleríny túto sezónu?

Balerínky patria k veľmi rozporuplným módnym kúskom, jedna polovica ich miluje a druhá nenávidí. Ide však o mimoriadne populárny a...


Trendy móda | 09.apr 2021

Jarné home office outfity so štýlom

Ešte stále mnohí z nás trávia svoje pracovné dni v domácej kancelárii. Za oknami sa nám rýchlo striedajú ročné obdobia...


Trendy móda | 07.apr 2021

Jarné trendy, ktoré stoja za vyskúšanie

Niektoré trendy si nás získajú okamžite, iné si vyžadujú čas. Tieto patria k tým odvážnejším, no túto sezónu určite stoja...

 

Naše tipy

Jarné klasiky pre všetky šatníky

Aký kúsok vám ako prvý napadne, keď sa povie jarná klasika? U nás to je nestarnúci trench coat či mo...

Kultové kozmetické produkty s bohatou hi...

Starostlivosť o pleť a kozmetika vo všeobecnosti sa dnes teší obrovskej popularite, čo potvdrzujú aj...

Trendy šperky, ktoré premenia každý outf...

Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj do...