Najjednoduchší spôsob, akým priniesť do šatníka závan čerstvého vzduchu je doplnenie novými farbami. V prípade prichádzajúcej jari sa nám doslova núka siahnuť po príjemných pastelových, ktoré prinesú do každého outfitu pozitívnu energiu. Tieto farby sú preto našimi jarnými must-have.

Ružová

Barbie ružová nie je každého šálka čaju. Avšak túto sezónu je mimoriadne trendy. Nás na nej láka jej bezstarostnosť, odviazanosť veselosť, ktorá po náročnej zime každému padne vhod. Nosiť ju môžete v zaujímavých akcentoch na najrôznejších doplnkoch alebo pokojne aj na väčších kúskoch ako šaty, svetre či sukne.

jarné farby inšpirácia outfit štýl móda trendy@blaireadiebee

 

 

Off-White

Ani biela ani krémová, to je off-white farba, ktorá je skvelou náhradou akejkoľvek neutrálnej farby, ktorú ste nosili v zime. Pokojne ňou nahraďte čiernu, hnedú či béžovú a doplňte akokoľvek pastelovou farbou. Vytvoríte tak elegantne a veselo pôsobiaci look. Krásne však vyzerá aj tón v tóne.

 jessicaskye@_jessicaskye 

 

 

Levanduľová

Príjemné odtiene fialovej takisto pridajú každému outfitu na príjemnom vzhľade. Sú ženské aj hravé, preto patria k ideálnym farbám na každodenné nosenie. Dajú sa ladiť s neutrálnym tónmi aj s inými pastelovými, s elegantnými kúskami aj s tými športovejšími.

leoniehanne@leoniehanne 

 

 

Svetložltá

Veselšie pôsobiacu farbu ako žltú by ste hľadali márne. Nesie v sebe množstvo optimizmu a svetla. Pripomína nám slnečné lúče aj rozkvitnuté lúky, takže v outfite spraví skvelú službu. Krásne ladí s odtieňmi modrej, ale zapadne aj ku všetkým neutrálnym tónom, ktorým dodá žiaru.

styleidealist@styleidealist 

 

 

Sivá

Ďalšou neutrálnou farbou, ktorej sa nemusíte vzdať ani na jar je sivá. Nezáleží na tom, či stavíte na tmavšie alebo svetlejšie tóny, keď ich doplníte veselou, žiarivou farbou, krásny jarný look je na svete. Krásne sa k nej hodia rôzne odtiene ružovej, ale aj žltej.

basictouch@basictouch

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 12.apr 2021

Ako sa nosia vzorované nohavice?

Neutrálne farby a klasické siluety sú síce nadčasové a jednoducho nositeľné kúsky, avšak niekedy máme chuť aj na zmenu, viac...


Trendy móda | 12.apr 2021

Ako nosiť baleríny túto sezónu?

Balerínky patria k veľmi rozporuplným módnym kúskom, jedna polovica ich miluje a druhá nenávidí. Ide však o mimoriadne populárny a...


Trendy móda | 09.apr 2021

Jarné home office outfity so štýlom

Ešte stále mnohí z nás trávia svoje pracovné dni v domácej kancelárii. Za oknami sa nám rýchlo striedajú ročné obdobia...


Trendy móda | 07.apr 2021

Jarné trendy, ktoré stoja za vyskúšanie

Niektoré trendy si nás získajú okamžite, iné si vyžadujú čas. Tieto patria k tým odvážnejším, no túto sezónu určite stoja...

 

Naše tipy

Jarné klasiky pre všetky šatníky

Aký kúsok vám ako prvý napadne, keď sa povie jarná klasika? U nás to je nestarnúci trench coat či mo...

Kultové kozmetické produkty s bohatou hi...

Starostlivosť o pleť a kozmetika vo všeobecnosti sa dnes teší obrovskej popularite, čo potvdrzujú aj...

Trendy šperky, ktoré premenia každý outf...

Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj do...