Kardigán je jedným z najklasickejších a najvšestrannejších kúskov, aké váš šatník môže mať. Nikdy nevyjde z módy, vždy pôsobí elegantne a každý outfit okamžite pozdvihne na nový level. Avšak aj kardigán podlieha meniacim sa trendom a pokiaľ by ste popri starej-dobrej klasike chceli mať aj niečo trendy, vyskúšajte niektorý z týchto.

S aplikáciami

Výšivky, nášivky, zaujímavé štruktúry či aplikácie spravia z jednoduchého kúsku akým je kardigán luxusný skvost, ktorý môžete vytiahnuť aj na slávnostnejšie príležitosti. Krásne však ladí s obyčajnými džínsami, s ktorými tvorí kontrastný, no chic pár.

trendy kardigány móda dizajn inšpirácia outfity@lenafarl 

 

 

Asymetrický

Asymetria sa túto sezónu nosí na najrôznejšie spôsoby. Jedným z tých najzaujímavejších je kardigán s asymetrickým zapínaním. Takýto kúsok sa postará ozvláštnenie aj toho najzákladnejšieho outfitu a upúta bez toho, aby si priveľmi snažil.

laurencrowe88@laurencrowe88 

 

 

Vrúbkované

Už dlhšiu dobu módny svet miluje štruktúry. Vďaka nim môžete nechať naplno zažiariť jednoduchšie, jednofarebné modely, ktorým vďaka vrúbkovanej textúre dodáte zaujímavejší dojem.

pia mbd@pia_mbd

 

 

S opaskom

Predĺžené kardigány v páse previazané tenučkou šnúrkou alebo opaskom sú skvelou voľbou ku šatám aj sukniam. Vďaka opasku vytvoríte želanú figúru presýpacích hodín a dodáte outfitu na elegancii. Hodí sa samozrejme aj ku džínsom či širokým nohaviciam.

smythsisters@smythsisters 

 

 

Vo výraznej farbe

Výrazné farby sú presne to, čo počas sivej zimy a pomalej jari potrebujeme. Vyberte si akúkoľvek farbu, ktorou rozžiarite nielen svoj outfit, ale aj celý deň. Kardigán krásne vynikne v kráľovskej modrej, zažiari vo fuksiovej či trendy pistáciovej.

dolorescfr@dolorescfr

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

ROVNOVÁHA

Letné číslo sme venovali objavovaniu krásy, ktorú so sebou prináša ručná práca. Má svoje miesto aj v dnešnej dobe – masovej a digitálnej? Aká je jej pridaná hodnota?

 

 top fashion magazín leto 2021

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.sep 2021

Objavte jesennú obuv na každú príležitos...

Móda dnes už pomaly ani nepozná pravidlá, hranice formálneho a neformálneho, elegantného a ležerného sa stierajú, čím pokrývajú nové, univerzálne...


Trendy móda | 15.sep 2021

5 jesenných outfitov podľa Newyorčaniek

Aktuálne prebiehajúci týždeň módy v New Yorku je perfektnou outfitovou inšpiráciou na jeseň. Štýlové dámy nám ukazujú, ktoré kúsky sú...


Trendy móda | 14.sep 2021

Ako kombinovať ružovú farbu?

Sympatická Nemka Leonie Hanne je ako real-life Barbie. Blond vlasy, skvelá figúra a dokonalý šatník. S módnou to jednoducho vie...


Trendy móda | 14.sep 2021

Elegantné jesenné vrstvenie

Jednou z výhod jesene je to, že nám umožňuje experimentovať s módou. Kombinovať môžeme najrôznejšie kúsky, pričom viaceré vrstvyvôbec nie...

YR2109 AK 31 SK trees banners 300x300 

300x600 GOLD SK

 

Naše tipy

Štýlové módne ikony z Copenhagen Fashion...

Na týždňoch módy je skvelé to, že módnu inšpiráciu načerpáte aj mimo prehliadkových mól. V uliciach ...

Interiérové doplnky do štýlových domácno...

Ak rozmýšľate nad malým refreshom svojho bývania, nemusíte hneď uvažovať nad rekonštrukciou. Aj malm...

Ako nosiť maxi sukne?

Maxi sukňa je skvelý kúsok, ktorý sa dokáže prispôsobiť rôznym udalostiam. V stylingu vám poskytuje ...