Kardigán je jedným z najklasickejších a najvšestrannejších kúskov, aké váš šatník môže mať. Nikdy nevyjde z módy, vždy pôsobí elegantne a každý outfit okamžite pozdvihne na nový level. Avšak aj kardigán podlieha meniacim sa trendom a pokiaľ by ste popri starej-dobrej klasike chceli mať aj niečo trendy, vyskúšajte niektorý z týchto.

S aplikáciami

Výšivky, nášivky, zaujímavé štruktúry či aplikácie spravia z jednoduchého kúsku akým je kardigán luxusný skvost, ktorý môžete vytiahnuť aj na slávnostnejšie príležitosti. Krásne však ladí s obyčajnými džínsami, s ktorými tvorí kontrastný, no chic pár.

trendy kardigány móda dizajn inšpirácia outfity@lenafarl 

 

 

Asymetrický

Asymetria sa túto sezónu nosí na najrôznejšie spôsoby. Jedným z tých najzaujímavejších je kardigán s asymetrickým zapínaním. Takýto kúsok sa postará ozvláštnenie aj toho najzákladnejšieho outfitu a upúta bez toho, aby si priveľmi snažil.

laurencrowe88@laurencrowe88 

 

 

Vrúbkované

Už dlhšiu dobu módny svet miluje štruktúry. Vďaka nim môžete nechať naplno zažiariť jednoduchšie, jednofarebné modely, ktorým vďaka vrúbkovanej textúre dodáte zaujímavejší dojem.

pia mbd@pia_mbd

 

 

S opaskom

Predĺžené kardigány v páse previazané tenučkou šnúrkou alebo opaskom sú skvelou voľbou ku šatám aj sukniam. Vďaka opasku vytvoríte želanú figúru presýpacích hodín a dodáte outfitu na elegancii. Hodí sa samozrejme aj ku džínsom či širokým nohaviciam.

smythsisters@smythsisters 

 

 

Vo výraznej farbe

Výrazné farby sú presne to, čo počas sivej zimy a pomalej jari potrebujeme. Vyberte si akúkoľvek farbu, ktorou rozžiarite nielen svoj outfit, ale aj celý deň. Kardigán krásne vynikne v kráľovskej modrej, zažiari vo fuksiovej či trendy pistáciovej.

dolorescfr@dolorescfr

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Winter

Tento rok nás mnohému naučil. Umeniu žiť, prežiť a byť vnímavejší. Mať schopnosť zo seba vydať to najlepšie aj v zložitých podmienkach, dokázať spontánne reagovať a byť kreatívny.

 

nové vydanie magazín top fashion vianoce zimné

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 01.mar 2021

H&M uvádza nový udržateľný koncept

Udržateľnosť je dôležitá je pre mnohé módne značky, ktoré sa snažia nájsť prijateľnejší systém produkcie oblečenia a doplnkov. Významné kroky robia...


Trendy móda | 01.mar 2021

Jarné must-haves podľa Angličaniek

Tentokrát nahliadneme do šatníkov štýlových Angličaniek, ktoré majú perfektne vycibrený cit na rebelské, ale pritom veľmi chic kombinácie. Čo sa...


Fashion Week | 27.feb 2021

Óda na ženskosť podľa Sportmax

Obdobie fashion weekov je v plnom prúde a my si predstavenie nových kolekcií naplno vychutnávame, síce len v rámci virtuálneho sveta, no aj...


Fashion Week | 26.feb 2021

Pocitové možnosti II. podľa Prady

 Spoločná kolekcia Miuccie Prady a Rafa Simonsa je inšpirovaná ideou transformácie a otvárania možností. Zároveň poukazuje na to, že muži...


Naše tipy

Interiérové trendy podľa módnych ikon

Móda a interiérový dizajn majú k sebe veľmi blízko, no napriek tomu nie je veľa z nás...

Must-have farby rúžov na jar

Mnohé z nás sa líčenia pier počas doby nosenia rúšok vzdali. My však nevidíme dôvod v tom...

Beauty Test: Top 10 pro dokonalé obočí

Líčení očí lze považovat za skutečně dokončené až po učesání, zvýraznění a fixaci obočí. Vybrali jsm...