Outfity, ktoré sú nielen štýlové, ale aj pohodlné už viac nie sú sci-fi. Vďaka lockdownom, ktoré do určitej miery stále prežívame, sme sa naučili vytvárať také looky, v ktorých zvládneme nielen domácu karanténu, ale aj bežný pracovný deň so štýlom a v komforte. Inšpirujte sa týmito piatimi outfitmi aj vy.

Letno-zimný mix

Už dávno neplatí, že zimné a letné kúsky sa nemôžu kombinovať. Takáto kombinácia bude pôsobiť sviežo a chic. Skvelou kombináciou je napríklad chunky sveter a midi sukňa či letné šaty a ovesrized kardigán či dokonca kabát.

komfortné poholdné štýlové dizajnové chic outfity na zimu karanténa@hannastefansson

 

 

Tón v tóne

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako vytvoriť štýlový, ni maximálne komfortný outfit, je o obliecť sa tón v tóne. Nezáleží na tom, aké kúsky zvolíte, pokojne to môže byť tepláková súprava, no váš outfit bude pôsobiť uoravene a chic.

handinfire@handinfire 

 

 

Zvierací akcent

V prípade, že chcete svoj outfit ozvláštniť zaujímavým detailom, siahnite po zvieracom vzore. Či už trávite dni doma, ale v práci, takto vytvoríte štýlový outfit rýchlo a jednoducho. Nemali by sa v ňom však biť viaceré farby, radšej stavte na kúsky v rovnakej farbe, alebo na 2-3 opakujúce sa farebné odtiene. Zvierací vzor si vyberte podľa toho, čo sa vám páči, na zimu je veľmi populárny najmä had.

astyleedit@astyleedit

 

 

Tartan a koža

Experimentujte s materiálmi a vzormi. Takto prinesiete do outfitu štýl, zatiaľ čo komfort budú vytvárať konkrétne kúsky a materiály. Tartan je obľúbeným a nadčasovým vzorom, ktorý krásne vynikne napríklad na svetroch, košeliach, šatách aj sukniach, zatiaľ čo koža k nemu pridá element elegancie a štýlu. Ideálnym kúskom je napríklad sukňa alebo košeľa.

frannfyne@frannfyne 

 

 

Neutrálne

Odtiene hnedej, krémovej, sivej či bielej nás asi tak skoro neomrzia. Sú takisto skvelou voľbou v prípade, že chcete vytvoriť jednoduchý, minimalistický look, v ktorom sa budete cítiť pohodlne. Ideálnymi kúskami sú v tomto prípade najrôznejšie pleteniny a ich kombinácie, siahnuť tak môžete po aktuálne populárnych pletených setoch, alebo skúste mixovať rôzne, kontrastné materiály. Jediné čo by ste mali dodržať je farebná paleta.

slipintostyle@slipintostyle 

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Winter

Tento rok nás mnohému naučil. Umeniu žiť, prežiť a byť vnímavejší. Mať schopnosť zo seba vydať to najlepšie aj v zložitých podmienkach, dokázať spontánne reagovať a byť kreatívny.

 

nové vydanie magazín top fashion vianoce zimné

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 25.feb 2021

Džínsové trendy na jar

Ak hľadáte zaujímavú alternatívu ku vašim skinny stáliciam v šatníku, poradíme vám, aké džínsové trendy budú vládnuť túto jar. Tešiť sa...


Fashion Week | 24.feb 2021

Kim Jones vytvoril kolekciu inšpirovanú ...

Prvá ready-to-wear kolekcia pod vedením kreatívneho riaditeľa Kima Jones je postavená na kľúčových hodnotách módneho domu Fendi, jeho tradíciách a histórii...


Pražský fashion week odštartuje koncom a...

Vo svete aktuálne prebiehajú lokálne edície týždňov módy, samozrejme digitálnou formou. Ak ste aj vy rozmýšľali nad tým, ako to...


Trendy móda | 24.feb 2021

Must-have farby na jar

Najjednoduchší spôsob, akým priniesť do šatníka závan čerstvého vzduchu je doplnenie novými farbami. V prípade prichádzajúcej jari sa nám doslova núka...


Naše tipy

Značky, ktoré vyrábajú oblečenie z deads...

Niekto raz povedal, že na svete je už dosť oblečenia na to, aby sa vyrábalo ďalšie. Je to síce pravd...

Najnovšie K-Beauty trendy

Kórejskej starostlivosti o pleť vďačíme za množstvo vychytávok od zaujímavých ingrediencií až p...

Účesová inšpirácia na home office aj do ...

Práca z domu znie ako veľká výhoda, no nie každému takýto typ práce vyhovuje. V období, ke...