Vyberáte si náušnice podľa aktuálnych trendov alebo naopak, spoliehate sa na overené, nadčasové kúsky? Aj v tejto sfére sa totiž trendy menia a vyvíjajú. Tieto patria k tým najvýraznejším, ktoré si získali priazeň svetových celebrít aj influenceriek. 

80’s

Ak ste na retro trendy aj vy, poteší vás návrat veľkých klipových náušníc, aké poznáme z 80.rokov. Ideálny čas osviežiť retro lady look založený na vypnutých vlasoch, oversized okuliaroch a elegantných náušniciach.

náušnice trendy šperky inšpirácia móda doplnky@annarvitiello

 

Double

Náušnice, ktoré vytvárajú ilúziu niekoľkých vrstiev sú ako stvorené na denno-denné nosenie a zároveň prinášajú do každého looku unikátny dojem. Nezáleží na farbe kovu ani na dizajne, dôležité je vybrať si model s netradičnou siluetou.

pernilleteisbaek@pernilleteisbaek

 

Visiace

Na visiace náušnice sme na dlhšiu dobu zabudli, no vyzerá to tak, že aj tie sa opäť vracajú na scénu. Sú síce stvorené na slávnostnejšie príležitosti, no využiť sa dajú aj v rámci bežného, denného looku. Všetko je to o stylingu a predstavivosti.

fongminliao@fongminliao

 

Štruktúry

Experimentovanie vo sfére šperkov môže vyzerať aj takto. V modernom dizajne náušníc vládnu najrôznejšie štruktúry, ktoré posúvajú inak jednoduché kúsky na nový level. Vyberať si môžete z menších a nenápadných kúskov, ale aj z tých opulentnejších.

bettinalooney@bettinalooney

 

Trblietavé

V prípade, že milujete všetko čo sa blyští a trbliece, poteší vás návrat tohto dizajnu náušníc. Kamienkové náušnice sú totiž späť a nosia sa nielen na slávnostné príležitosti. Spestriť nimi môžete svoje každodenný look.

daphine@daphine

 

Farebné

Náušnice kombinujúce retro trendy a moderný dizajn, také sú farebné modely, ktoré je vidieť čoraz častejšie. Zamilovali si ich mnohé svetové influencerky a predstavujú skutočné osvieženie bežných šperkových trendov. Valentina Ferragni dokonca vytvorila svoju vlastnú farebnú značku šperkov.

valentinaferragni@valentinaferragni 

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Winter

Tento rok nás mnohému naučil. Umeniu žiť, prežiť a byť vnímavejší. Mať schopnosť zo seba vydať to najlepšie aj v zložitých podmienkach, dokázať spontánne reagovať a byť kreatívny.

 

nové vydanie magazín top fashion vianoce zimné

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 15.jan 2021

5 základných kúskov do každého šatníka

Neustále meniace sa trendy robia takmer nemožné využiť ich naplno v rámci outfitov počas celého roka. Avšak existuje množstvo základných kúskov...


Trendy móda | 14.jan 2021

H&M predstavuje kolaboráciu so Simone Ro...

Lanvin, Jimmy Choo, Erdem, Versace či Giambattista Valli. To je len zlomok mien, s ktorými značka H&M v priebehu posledných rokov spolupracovala...


Trendy móda | 11.jan 2021

Farby, ktoré tvoria luxusne pôsobiaci ša...

Čo vytvára luxusný dojem z outfitov? Nie je to cena ani značka jednotlivých kúskov, ale farebné kombinácie a materiály. Výber farieb je...


Trendy móda | 11.jan 2021

Oživte zimné outfity trendy detailmi

Ani vás už nebavia stále tie isté farby, rovnaké zimné kúsky a stále ten istý styling outfitov? Inšpirujte sa jednoduchými trikmi...


Naše tipy

Dizajnové Airbnb na samote

V roku 2020 sme sa naučili akceptovať samotu a izoláciu. Aj tie však môžu byť štýlové, upokojujúce a...

Svieže farebné kombinácie na rozjasnenie...

Zimné počasie nie je len o magickom snehu a modrej oblohe, ale častokrát práve o sive...

Neskrotná energia a dokonalá geometria š...

Kolekcia Clash de Cartier sa rozrástla o dva nové kúsky- Clash de Cartier Supple a Clash de Cartier ...