Zimné počasie nie je len o magickom snehu a modrej oblohe, ale častokrát práve o sivej hmle a hnedom okolí. Ak vás už takéto ponuré dni nebavia, rozžiarte ich zaujímavými farebnými kombináciami. Či už trávite svoje dni doma v lockdowne, alebo klasicky v práci.

Ružová + červená

Táto kombinácia je stará dobrá klasika, no napriek tomu sa na ňu často zabúda. Je efektná a vždy elegantná, pôsobí žensky a hodí sa každému. Kombinovať môžete akékoľvek odtiene tejto farby, no v zime krásne vynikne bordová v kombinácii s fuksiovou.

farebné kombinácie zima móda inšpirácia@aimeesong

 

 

Pastelovo fialová + žltá

Dve jemné a pritom výrazné farby akými sú pastelová fialová a žltá oživia akýkoľvek outfit. Môžete ich použiť v rámci kontrastných detailov alebo v nosných prvkoch outfitu. Pôsobia dostatočne ležérne, no pritom pútavo, aby sa dali využiť pri rôznych príležitostiach.

leoniehanne@leoniehanne

 

 

Baby pink + smaragdová

Luxusne, netradične a najmä veľmi chic, tak pôsobí kombinácia svetlej ružovej a hlbokej smaragdovej farby. Jedna farba vytvára magický nádych, druhá zase dodáva nevinnosť a nežnosť.

emilisindlev@emilisindlev

 

 

Svetlofialová + výrazná zelená

Farebná kombinácia pre odvážne. Ak sa nebojíte experimentov a jemnej extravagancie, pokojne skombinujte tieto dve farby v jednom outfite. Vytvoríte tak neprehliadnuteľný look, ktorými rozžiarite aj ten najsivší deň.

maria bernad@maria_bernad

 

 

Žltá + bordová

Bordová je jednou z najobľúbenejších zimných farieb, no niekedy dokáže pôsobiť ponuro. Avšak v kombinácii s tou správnou farbou dosiahnete svieži a žiarivý výsledok. Takou farbou je výrazná žltá, ktorá ku tmavej bordovej prinesie želanú dávku svetla.

slipintostyle@slipintostyle

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 24.jún 2021

Letné outfity na garden parties

Kto by nemal rád letné stretnutia s kamarátmi či rodinou? Dobré jedlo, zábavné rozhovory a letné trochu bubliniek je práve...


Trendy móda | 23.jún 2021

Letná obuv, ktorú módne ikony milujú

Podľa topánok spoznáš módnu ikonu! Tieto typy obuvi si obľúbili štýlové ženy po celom svete. Niektoré sú klasické, iné praktické...


Módne prehliadky | 21.jún 2021

FENDI predstavuje kolekciu inšpirovanú v...

Veci vyzerajú úplne inak z vtáčej perspektívy, rozdielne ich aj vnímame a pociťujeme z nich aj inú náladu a atmosféru...


Trendy móda | 21.jún 2021

Letné topy pre každý šatník

Leto sa ešte len poriadne rozbieha, avšak outfitovej inšpirácie nikdy nie je dosť. Dnes sme sa pozreli na to, aké...

 

Naše tipy

Letné outfity v základných farbách

Zaujímavé letné outfity je možné vytvoriť aj pomocou klasických kúskov a neutrálnych farieb. V jedno...

Letná pedikúrová inšpirácia

Sezóna sandálov znamená, že začíname odhaľovať aj svoje chodidlá. Aj tie z nás, ktoré pedikúru počas...

Summer ’21: Plavkový styling

Na moment, kedy nám budú stačiť plavky a bosé nohy sme čakali celú studenú zimu a sivú jar. Teraz je...