Pandémia a s ňou súvisiaca karanténa úplne zmenili spôsob, akým pristupujeme k móde, na osobnej úrovni aj a tej globálnej úrovni. Čoraz častejšie siahame po komfortných kúskoch a tepláky sa stali bežnou súčasťou našej garderóby. Na vlnu komfortného, domáceho oblečenia sa najnovšie vydal aj módny dom Dior.

 

luxusné pyžamá oblečenie na doma dior loungewear

 

Kedysi sme si v spojitosti s luxusnou módou nedokázali tepláky ani predstaviť, dnes sú jej bežnou súčasťou. Keďže väčšina populácie vymenila džínsy, nohavicové kostýmy a iné oblečenie na bežný pracovný deň za komfortné legíny, teplákové súpravy či štýlové pyžamá na prácu z domu, luxusná móda sa tomuto trendu musela jednoducho prispôsobiť. Aj preto uviedol módny dom Dior svoju úplne prvú líniu loungewearovej módy určenej na doma, na voľný čas či dokonca na spanie.

 

oblečenie na doma dior loungewear

 

Kolekcia s názvom Dior Chez Moi pozostáva z niekoľkých kúskov, ktoré vynikajú luxusným rukopisom značky, no pritom sa do veľkej miery spoliehajú na komfortnú stránku dizajnov. Nájdete v nej pyžamový set, pončo, župan, bikini či papučky. Všetko je dekorovaný bohatou potlačou Toile de Jouy, ktorá je charakteristickým vzorom značky Dior. Okrem toho Maria Grazia Chiuri oslovila rímskeho umelca Pietra Ruffa, aby pre túto kolekciu navrhol nové potlače – konšteláciu hviezd, mapu sveta a prírodný vzor. Výsledkom sú mimoriadne unikátne kúsky, ktoré nebudete chcieť nosiť len doma a pri najbližšej príležitosti ich zaručene vytiahnete von.

 

oblečenie na doma loungewear dior

 

„Dior Chez Moi kolekcia nám pripomína potrebu elegancie a komfortu v tých bezprecedentných časoch. Chcela som vytvoriť túto líniu, aby bola súčasťou nového kontextu, keď sú mnohé sociálne kontakty narušené a nahradené časom stráveným doma,“ povedala kreatívna riaditeľka Dior, Maria Grazia Chiuri.

 

loungewear dior oblečenie na doma

 

Kolekcia je v predaji vo vybraných butikoch Dior a na stránkach módneho domu, pričom ceny jednotlivých kúskov sa pohybujú od 850 eur vyššie.

 

Foto: archív značky

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

Magazín TOP FASHION Autumn

Fakt, že sila tkvie v kvalitných vzťahoch možno sledovať vo všetkých oblastiach života. Skvelým príkladom sú nielen ľudské osudy ale aj rodinné firmy, podniky, reštaurácie, módne značky.

 

tf2

 

Shiseido

Najnovšie zo sekcie módaSo zakladateľkami úspešnej slovenskej mó...

Momentálne všetci prežívame náročné obdobie pandémie. Pandémia zmenila pohľad a vnímanie ľudí na všetko okolo nás. So zakladateľkami a predstaviteľkami...


Trendy móda | 27.nov 2020

5 must-have kúskov na zimu podľa štýlový...

Po inšpiráciu na letné outfity si „chodíme“ do Kalifornie a tú zimnú zasa hľadáme v Anglicku. Štýlové dámy z tejto časti sveta sa...


Trendy móda | 27.nov 2020

Unikátne tehotenské outfity na zimu podľ...

Krásna Švédka pred pár mesiacmi oznámila, že sa čoskoro stane mamou! Dnes je v 7.mesiaci a jej unikátny štýl sa pretavil aj...


Trendy móda | 26.nov 2020

Dior uvádza prvú kolekciu oblečenia na d...

Pandémia a s ňou súvisiaca karanténa úplne zmenili spôsob, akým pristupujeme k móde, na osobnej úrovni aj a tej globálnej úrovni. Čoraz častejšie siahame...


Naše tipy

Vlasové doplnky na jeseň 2020

Čo urobiť s vlasmi, keď nám počasie nepraje a za oknami nás čaká vietor či dážď? Obráťte s...

Ako kombinovať kabát s čižmami?

Máte doma väčšiu zbierku kabátov alebo čižiem? Tieto dva kúsky majú prevahu aj v našich šatníko...

Jesenné farby v manikúre

Pre obdobie jesene sú typické farby ako bordová, hnedá či smaragdová. Radi po nich siahame v pr...