Čím si vylepšiť náladu v sychravom počasí na jeseň alebo v zime? Rímsky módny Fendi prišiel s perfektnou odpoveďou! V spolupráci s francúzskou značkou K-Way predstavuje prekvapivú minikolekciu navrhnutú práve do chladných, daždivých dní.

 

fendi k way kolaborácia pršiplášte trendy

 

Značku Fendi a jej charakteristickú estetiku určite poznáte. Ak však potrebuje predstavenie značka K-Way, čítajte ďalej. Založné bola v toku 1965, kedy si majiteľ obchodu Léon- Claude Duhamel začal všímať, ako sa po uliciach premávajú premočení ľudia a ťahajú za sebou dáždniky. Práve tento obraz upršaných dní ho inšpiroval, aby vytvoril prvú bundu, ktorá neprepustí vodu ani vietor. Tak vznikla značka K-Way, ktorá dnes poskytuje perfektnú, modernú a funkčnú alternatívu do daždivých dní. Jej poznávacím znakom je typický, trojfarebný zips, ktorý svieti aj na spoločnej kolaborácii s Fendi.

 

01 FENDI x KWAY Special Shooting  03 FENDI x KWAY Special Shooting navy 

 

V kolaborácii Fendi x K-Way nájdete pánske, dámske aj detské modely, ktoré zaručene zlepšia váš deň aj napriek nepriaznivému počasiu. Každý kúsok vyniká výrazným mestským štýlom a navyše prepája luxus s cynizmom, čo sa pre Fendi stalo charakteristickým prvkom. Modelom samozrejme nechýba funkčnosť typická pre K-Way!

Nosnou témou je kultové logo Fendi FF, ktoré je aplikované na obojstranných nylonových vetrovkách. Vďaka tejto látke môžete bundu jednoducho poskladať do maličkého vrecka a pokojne ju hodiť do kabelky ako záložný plán.

 


FENDI x K Way W Black FF Logo and Gold solid side
FENDI x K Way M Mink FF Logo solid side FENDI x K Way Kids Black and Pink FF Logo solid side
FENDI x K Way W Black FF Logo and Gold printed side FENDI x K Way M Mink FF Logo printed side FENDI x K Way Kids Black and Pink FF Logo printed side

 

Keďže ide o obojstrannú bundu, nosiť ju môžete na dva spôsoby. Dámsky model je z jednej strany dekorovaný potlačou loga v čierno-zlatej kombinácii a z druhej strany je celý zlatý. Pánska verzia zase využíva tmavomodrú farbu, detská ružovú. V dámskej línii nájdete aj ďalší model inšpirovaný strihom bombery. Ak by ste však zatúžili po extra dávke luxusu, siahnite po modeli s hnedou norkovou kožušinou, ktorá je potlačená ikonickým logom FF.

 

 

Fendi a K-Way jednoducho našli spôsob, ako sa cítiť aj v daždivom dni štýlovo a pritom komfortne. Táto kolaborácia pre celú rodinu je dostupná v butikoch Fendi ako aj na webe stránky Fendi.

 

Foto: Fendi

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.máj 2021

Jarné must-have šaty

Pokiaľ ste si zamilovali komfortnú módu, na ktorú sme sa spoliehali takmer celú pandémiu, bude sa vám páčiť trend, ktorý...


FASHION DAY: Jan Černý

"Stejně jako jsme už zjistili, že chceme jíst kvalitní jídlo, a připlatíme si za něj, musíme se naučit připlatit si...


Trendy móda | 17.máj 2021

Šperkové trendy na jar

Aj ten najobyčajnejší outfit dostane úplne iný vzhľad vďaka správne zvoleným doplnkom. Pri šperkoch to platí dvojnásobne. Pridajú každému looku...


Trendy móda | 17.máj 2021

Must-have sukne na túto sezónu

Ak ste “sukňovým” typom a nohavice si na sebe neviete už ani predstaviť, určite nezmeškajte týchto 5 trendov, ktoré prinesú...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...