Na svete neexistuje nič očarujúcejšie ako krása prírody. Bohužiaľ, mnoho z jej pôvabov je prchavých a vychutnať si ich môžete iba na okamih. Vďaka umeniu klenotníkov z Dionidu však dokonalú chvíľu môžete zastaviť a navždy sa kochať jej nádherou. Predstavujeme vám exkluzívnu značku šperkov, ktoré sú vyrobené z prírodných, niekedy až stovky milióny rokov starých drahokamov. V rukách elitných brúsičov, dizajnérov a klenotníkov sa menia na dokonalé prstene, náhrdelníky, náramky a náušnice, vďaka ktorým zažiarite v akejkoľvek spoločnosti.

 

klenotníctvo dionid klenoty luxusné šperky dizajn

 

 

 

Dionid je relatívne nová značka, no stojí na pevných základoch – dlhoročnej praxi jej hlavného klenotníka. Xhevdet Gjonaj venoval vytváraniu večnej dokonalosti celý svoj život a pri hľadaní jedinečných drahokamov precestoval svet. Vďaka skúsenostiam a kontaktom má tak dnes prístup k tým najkvalitnejším drahokamom na svete.

 

klenotníctvo dionid luxusné šperky klenotyDionid si obľúbila aj známa modelka Lucia Javorčeková.

 

Šperky z Dionidu sú vyrábané z extrémne vzácnych materiálov. V ich ponuke nájdete napríklad klenoty s luxusným jadeitom z Mjanmarska, bývalej Barmy, ktorý je vzácnejší ako diamanty. Dionid má v portfóliu aj šperky z podmanivého smaragdu, ktorý sa v prvotriednej kvalite nachádza iba na pár miestach na Zemi. Za posvätný ho považovali už Inkovia a jeho popularita rokmi neklesla. Smaragdy aj dnes patria medzi jedny z najobľúbenejších vzácnych kameňov medzi celebritami. Ak ste milovníkmi rubínu, majstri Dionidu mysleli aj na vás. V ponuke nájdete prstene aj z tohto neodolateľného drahokamu. Raz vraj istý cejlonský kráľ za jeden rubín vymenil celé mesto!

 

klenotníctvo dionid luxusné klenoty šperky  klenotníctvo dionid šperky klenoty 

 

Drahokamy majú kúzlo a moc, ktoré presahujú ich krásu. Po tisícročia ľudstvo verilo, že vzácne kamene do života pritiahnu pevné zdravie, večnú lásku či nesmierne bohatstvo. Môžu vám dopomôcť k neporaziteľnosti a vyvolajú vo vás nevyčerpateľnú kreativitu a neomylnú intuíciu.

Klenoty od Dionidu vás zaručene očaria. Každý drahokam je starostlivo opracovaný a vybrúsený majstrami svojho remesla. Hodnota prsteňov, náhrdelníkov, náramkov či náušníc od Dionidu je však oveľa vyššia, ako je len súčet hodnoty smaragdov, jadeitu, rubínov či diamantov, z ktorých boli vyrobené. Každý jeden je umeleckým dielom. Skúsený zberateľ vie, že najhodnotnejšie diela sú tie, ktoré sú na celom svete iba jedny. Dionid preto každý kus svojho klenotníckeho umenia vyrába iba v jedinom exemplári. Z jedného šperku sa tak na celom svete bude tešiť iba jeden majiteľ a jeho najbližší. Takýto šperk je tiež skvelou príležitosťou na investíciu. Jeho krása bude robiť radosť viacerým generáciám a stane sa doslova vaším rodinným pokladom.

 

Ktorý šperk z ponuky, ktorú nájdete na dionid.com je vášmu srdcu najbližší?

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

Magazín TOP FASHION Autumn

Fakt, že sila tkvie v kvalitných vzťahoch možno sledovať vo všetkých oblastiach života. Skvelým príkladom sú nielen ľudské osudy ale aj rodinné firmy, podniky, reštaurácie, módne značky.

 

tf2

 

Shiseido

Najnovšie zo sekcie módaSo zakladateľkami úspešnej slovenskej mó...

Momentálne všetci prežívame náročné obdobie pandémie. Pandémia zmenila pohľad a vnímanie ľudí na všetko okolo nás. So zakladateľkami a predstaviteľkami...


Trendy móda | 27.nov 2020

5 must-have kúskov na zimu podľa štýlový...

Po inšpiráciu na letné outfity si „chodíme“ do Kalifornie a tú zimnú zasa hľadáme v Anglicku. Štýlové dámy z tejto časti sveta sa...


Trendy móda | 27.nov 2020

Unikátne tehotenské outfity na zimu podľ...

Krásna Švédka pred pár mesiacmi oznámila, že sa čoskoro stane mamou! Dnes je v 7.mesiaci a jej unikátny štýl sa pretavil aj...


Trendy móda | 26.nov 2020

Dior uvádza prvú kolekciu oblečenia na d...

Pandémia a s ňou súvisiaca karanténa úplne zmenili spôsob, akým pristupujeme k móde, na osobnej úrovni aj a tej globálnej úrovni. Čoraz častejšie siahame...


Naše tipy

Vlasové doplnky na jeseň 2020

Čo urobiť s vlasmi, keď nám počasie nepraje a za oknami nás čaká vietor či dážď? Obráťte s...

Ako kombinovať kabát s čižmami?

Máte doma väčšiu zbierku kabátov alebo čižiem? Tieto dva kúsky majú prevahu aj v našich šatníko...

Jesenné farby v manikúre

Pre obdobie jesene sú typické farby ako bordová, hnedá či smaragdová. Radi po nich siahame v pr...