Na svete neexistuje nič očarujúcejšie ako krása prírody. Bohužiaľ, mnoho z jej pôvabov je prchavých a vychutnať si ich môžete iba na okamih. Vďaka umeniu klenotníkov z Dionidu však dokonalú chvíľu môžete zastaviť a navždy sa kochať jej nádherou. Predstavujeme vám exkluzívnu značku šperkov, ktoré sú vyrobené z prírodných, niekedy až stovky milióny rokov starých drahokamov. V rukách elitných brúsičov, dizajnérov a klenotníkov sa menia na dokonalé prstene, náhrdelníky, náramky a náušnice, vďaka ktorým zažiarite v akejkoľvek spoločnosti.

 

klenotníctvo dionid klenoty luxusné šperky dizajn

 

 

 

Dionid je relatívne nová značka, no stojí na pevných základoch – dlhoročnej praxi jej hlavného klenotníka. Xhevdet Gjonaj venoval vytváraniu večnej dokonalosti celý svoj život a pri hľadaní jedinečných drahokamov precestoval svet. Vďaka skúsenostiam a kontaktom má tak dnes prístup k tým najkvalitnejším drahokamom na svete.

 

klenotníctvo dionid luxusné šperky klenotyDionid si obľúbila aj známa modelka Lucia Javorčeková.

 

Šperky z Dionidu sú vyrábané z extrémne vzácnych materiálov. V ich ponuke nájdete napríklad klenoty s luxusným jadeitom z Mjanmarska, bývalej Barmy, ktorý je vzácnejší ako diamanty. Dionid má v portfóliu aj šperky z podmanivého smaragdu, ktorý sa v prvotriednej kvalite nachádza iba na pár miestach na Zemi. Za posvätný ho považovali už Inkovia a jeho popularita rokmi neklesla. Smaragdy aj dnes patria medzi jedny z najobľúbenejších vzácnych kameňov medzi celebritami. Ak ste milovníkmi rubínu, majstri Dionidu mysleli aj na vás. V ponuke nájdete prstene aj z tohto neodolateľného drahokamu. Raz vraj istý cejlonský kráľ za jeden rubín vymenil celé mesto!

 

klenotníctvo dionid luxusné klenoty šperky  klenotníctvo dionid šperky klenoty 

 

Drahokamy majú kúzlo a moc, ktoré presahujú ich krásu. Po tisícročia ľudstvo verilo, že vzácne kamene do života pritiahnu pevné zdravie, večnú lásku či nesmierne bohatstvo. Môžu vám dopomôcť k neporaziteľnosti a vyvolajú vo vás nevyčerpateľnú kreativitu a neomylnú intuíciu.

Klenoty od Dionidu vás zaručene očaria. Každý drahokam je starostlivo opracovaný a vybrúsený majstrami svojho remesla. Hodnota prsteňov, náhrdelníkov, náramkov či náušníc od Dionidu je však oveľa vyššia, ako je len súčet hodnoty smaragdov, jadeitu, rubínov či diamantov, z ktorých boli vyrobené. Každý jeden je umeleckým dielom. Skúsený zberateľ vie, že najhodnotnejšie diela sú tie, ktoré sú na celom svete iba jedny. Dionid preto každý kus svojho klenotníckeho umenia vyrába iba v jedinom exemplári. Z jedného šperku sa tak na celom svete bude tešiť iba jeden majiteľ a jeho najbližší. Takýto šperk je tiež skvelou príležitosťou na investíciu. Jeho krása bude robiť radosť viacerým generáciám a stane sa doslova vaším rodinným pokladom.

 

Ktorý šperk z ponuky, ktorú nájdete na dionid.com je vášmu srdcu najbližší?

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.máj 2021

Jarné must-have šaty

Pokiaľ ste si zamilovali komfortnú módu, na ktorú sme sa spoliehali takmer celú pandémiu, bude sa vám páčiť trend, ktorý...


FASHION DAY: Jan Černý

"Stejně jako jsme už zjistili, že chceme jíst kvalitní jídlo, a připlatíme si za něj, musíme se naučit připlatit si...


Trendy móda | 17.máj 2021

Šperkové trendy na jar

Aj ten najobyčajnejší outfit dostane úplne iný vzhľad vďaka správne zvoleným doplnkom. Pri šperkoch to platí dvojnásobne. Pridajú každému looku...


Trendy móda | 17.máj 2021

Must-have sukne na túto sezónu

Ak ste “sukňovým” typom a nohavice si na sebe neviete už ani predstaviť, určite nezmeškajte týchto 5 trendov, ktoré prinesú...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...