Čo je lepšie, ako hodiť na seba pohodlný, cozy sveter, keď za oknami vládne nepríjemné počasie? Obliecť sa do štýlových a komfortných pletených šiat! Takýto kúsok si zamilovalo mnohé známe influencerky a aj my zaradíme do nášho šatníka minimálne jeden model. Inšpirujte sa s nami!

 

svetrové šaty jesenné trendy inšpirácia@mathildegoehler

 

Mäkké, hrejivé a mimoriadne štýlové! Svetrové šaty v najrôznejších podobách si získali mnohé známe influencerky. Niet sa čomu čudovať, takýto kúsok je doslova záchranou v sychravom počasí, s ktorým sa musíme vyrovnávať čoraz častejšie. Ako však pomocou takýto šiat vytvoriť štýlový outfit na každý deň?

Štýlovo sa v tomto smere nemusíte vôbec obmedzovať, pokojne siahnite po modeli, ktorý vás najviac osloví. Nosia sa totiž maxi, midi aj mini kúsky, ktoré si vďaka stylingu jednoducho prispôsobíte podľa svojho štýlu. Veľmi populárne sú však najmä modely v neutrálnych tónoch sivej, hnedej, krémovej či čiernej, čo však opäť poskytuje dokonalú príležitosť na personalizáciu.

 

 

Takéto šaty pokojne doplňte čižmami svojej preferencie, skvelo vyniknú napríklad s masívnejšími kúskami, vďaka ktorým vytvoríte zaujímavý kontrast. Športový element do outfitu môžete priniesť aj pomocou turistických čižiem. Ak však preferujete eleganciu, siahnuť môžete po trendy čižmách po kolená, pri mini pletených šatách aj po čižmách nad kolená.

Outfit s pletenými šatami môžete ladiť do neutrálnych farieb tón v tóne, ktorý bude vynikať svojim minimalistickým štýlom. Krásne spolu ladia odtiene krémovej a hnedej, hnedej a sivej či sivej a čiernej. Báť sa však nemusíte ani farieb a pokojne do outfitu skúste priniesť aj výrazný farebný akcent v podobe doplnkov.

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 07.máj 2021

Deň matiek so značkou Fendi

Na oslavu Dňa matiek si značka Fendi pripravila pestrú ponuku štýlových darčekov, ktoré sú inšpirované nielen trendami tejto sezóny, ale...


Fashion Week | 05.máj 2021

Minulosť a budúcnosť na treťom prehliadk...

Posledný prehliadkový deň na Mercedes-Benz Prague Fashion Week nás zobral do minulosti aj budúcnosti. Dizajnérky Michaela Hriňová a Denisa Dovala...


Trendy móda | 05.máj 2021

Must-have sezóny: 90’s slnečné okuliare

Milovníci retro trendov, zbystrite! Ďalšie trendy z 90.rokov ožívajú a tentokrát prichádzajú na scénu vo forme doplnkov. Počas jari a...


Trendy móda | 05.máj 2021

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek k nám už...

 

Naše tipy

Nadčasové outfity, ktoré neprestanú bavi...

Vo svete neustále meniacich sa trendov zakaždým nájdeme prvky, ktoré pretrvávajú. Neprestávajú nás b...

Beauty test: TOP 10 laky na nechty

Manikúra se na dlouhé měsíce stala domácí záležitostí, i pokud jste na to dosud nebyly zvyklé. Recep...

Spring Vibes: Jarné farebné kombinácie

Prineste do svojho outfitu jarnú atmosféru pomocou farieb. Stavte na jemné odtiene pastelov alebo na...