Čo je lepšie, ako hodiť na seba pohodlný, cozy sveter, keď za oknami vládne nepríjemné počasie? Obliecť sa do štýlových a komfortných pletených šiat! Takýto kúsok si zamilovalo mnohé známe influencerky a aj my zaradíme do nášho šatníka minimálne jeden model. Inšpirujte sa s nami!

 

svetrové šaty jesenné trendy inšpirácia@mathildegoehler

 

Mäkké, hrejivé a mimoriadne štýlové! Svetrové šaty v najrôznejších podobách si získali mnohé známe influencerky. Niet sa čomu čudovať, takýto kúsok je doslova záchranou v sychravom počasí, s ktorým sa musíme vyrovnávať čoraz častejšie. Ako však pomocou takýto šiat vytvoriť štýlový outfit na každý deň?

Štýlovo sa v tomto smere nemusíte vôbec obmedzovať, pokojne siahnite po modeli, ktorý vás najviac osloví. Nosia sa totiž maxi, midi aj mini kúsky, ktoré si vďaka stylingu jednoducho prispôsobíte podľa svojho štýlu. Veľmi populárne sú však najmä modely v neutrálnych tónoch sivej, hnedej, krémovej či čiernej, čo však opäť poskytuje dokonalú príležitosť na personalizáciu.

 

 

Takéto šaty pokojne doplňte čižmami svojej preferencie, skvelo vyniknú napríklad s masívnejšími kúskami, vďaka ktorým vytvoríte zaujímavý kontrast. Športový element do outfitu môžete priniesť aj pomocou turistických čižiem. Ak však preferujete eleganciu, siahnuť môžete po trendy čižmách po kolená, pri mini pletených šatách aj po čižmách nad kolená.

Outfit s pletenými šatami môžete ladiť do neutrálnych farieb tón v tóne, ktorý bude vynikať svojim minimalistickým štýlom. Krásne spolu ladia odtiene krémovej a hnedej, hnedej a sivej či sivej a čiernej. Báť sa však nemusíte ani farieb a pokojne do outfitu skúste priniesť aj výrazný farebný akcent v podobe doplnkov.

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

Magazín TOP FASHION Autumn

Fakt, že sila tkvie v kvalitných vzťahoch možno sledovať vo všetkých oblastiach života. Skvelým príkladom sú nielen ľudské osudy ale aj rodinné firmy, podniky, reštaurácie, módne značky.

 

tf2

 

Shiseido

Najnovšie zo sekcie módaSo zakladateľkami úspešnej slovenskej mó...

Momentálne všetci prežívame náročné obdobie pandémie. Pandémia zmenila pohľad a vnímanie ľudí na všetko okolo nás. So zakladateľkami a predstaviteľkami...


Trendy móda | 27.nov 2020

5 must-have kúskov na zimu podľa štýlový...

Po inšpiráciu na letné outfity si „chodíme“ do Kalifornie a tú zimnú zasa hľadáme v Anglicku. Štýlové dámy z tejto časti sveta sa...


Trendy móda | 27.nov 2020

Unikátne tehotenské outfity na zimu podľ...

Krásna Švédka pred pár mesiacmi oznámila, že sa čoskoro stane mamou! Dnes je v 7.mesiaci a jej unikátny štýl sa pretavil aj...


Trendy móda | 26.nov 2020

Dior uvádza prvú kolekciu oblečenia na d...

Pandémia a s ňou súvisiaca karanténa úplne zmenili spôsob, akým pristupujeme k móde, na osobnej úrovni aj a tej globálnej úrovni. Čoraz častejšie siahame...


Naše tipy

Vlasové doplnky na jeseň 2020

Čo urobiť s vlasmi, keď nám počasie nepraje a za oknami nás čaká vietor či dážď? Obráťte s...

Ako kombinovať kabát s čižmami?

Máte doma väčšiu zbierku kabátov alebo čižiem? Tieto dva kúsky majú prevahu aj v našich šatníko...

Jesenné farby v manikúre

Pre obdobie jesene sú typické farby ako bordová, hnedá či smaragdová. Radi po nich siahame v pr...