Máte doma väčšiu zbierku kabátov alebo čižiem? Tieto dva kúsky majú prevahu aj v našich šatníkoch, no nájsť ten dokonalý pár nie je vždy najľahšie. Našťastie sme však našli niekoľko overených kombinácií, ktoré sa nám osvedčili.

Biely kabát + čierne čižmy

Nič nie je jednoduchšie a zároveň také efektné, ako nadčasová kombinácia bielej a čiernej. Takto elegantne môže vyzerať aj váš jesenný outfit, stačí keď doplníte čisto biely look čiernymi čižmami.

kabát čižmy kombinácie@_marisamartins_

 

 

Zavinovací + chunky

Zavinovací kabát je presne ten kúsok na lenivé dno, ktorým však dosiahnete ten najštýlovejší, ležérne a pritom veľmi štýlovo pôsobiaci look. Ideálnymi čižmami k tomuto kabátu sú masívne, chunky čižmy. Pôsobia kontrastne a pritom sú pohodlné.

monikh@monikh

 

 

Trench + čižmy po kolená

Výhodou trench coatu je to, že sa k nemu dá zladiť takmer akýkoľvek typ obuvi. Všetko samozrejme záleží na celkovom outfite a príležitosti, na ktorú sa obliekate. Našou obľúbenou kombináciou je však trench coat a čižmy po kolená, ideálne tón v tóne.

lolariostyle@lolariostyle

 

 

Maxi + turistické

Milovníčky kontrastov poteší kombinácia extra dlhého, maxi kabáta a „turistických“ čižiem na šnurovanie. Ide o kontrastnú kombináciu, ktorá prepája eleganciu so športovým duchom, vďaka čomu pôsobí sviežo a moderne.

 jessicaskye@_jessicaskye

 

 

Ťaví kabát + členkové

Ak máte doma model v ťavej farbe, určite oceňuje jeho jednoduchú kombinovateľnosť. Našou obľúbenou však je ťaví kabát s členkovými čižmami, čo pôsobí moderne. Stačí doplniť obľúbenými džínsami a nadčasový look je na svete.

modedamour@modedamour

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Winter

Tento rok nás mnohému naučil. Umeniu žiť, prežiť a byť vnímavejší. Mať schopnosť zo seba vydať to najlepšie aj v zložitých podmienkach, dokázať spontánne reagovať a byť kreatívny.

 

nové vydanie magazín top fashion vianoce zimné

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 15.jan 2021

5 základných kúskov do každého šatníka

Neustále meniace sa trendy robia takmer nemožné využiť ich naplno v rámci outfitov počas celého roka. Avšak existuje množstvo základných kúskov...


Trendy móda | 14.jan 2021

H&M predstavuje kolaboráciu so Simone Ro...

Lanvin, Jimmy Choo, Erdem, Versace či Giambattista Valli. To je len zlomok mien, s ktorými značka H&M v priebehu posledných rokov spolupracovala...


Trendy móda | 11.jan 2021

Farby, ktoré tvoria luxusne pôsobiaci ša...

Čo vytvára luxusný dojem z outfitov? Nie je to cena ani značka jednotlivých kúskov, ale farebné kombinácie a materiály. Výber farieb je...


Trendy móda | 11.jan 2021

Oživte zimné outfity trendy detailmi

Ani vás už nebavia stále tie isté farby, rovnaké zimné kúsky a stále ten istý styling outfitov? Inšpirujte sa jednoduchými trikmi...


Naše tipy

Dizajnové Airbnb na samote

V roku 2020 sme sa naučili akceptovať samotu a izoláciu. Aj tie však môžu byť štýlové, upokojujúce a...

Svieže farebné kombinácie na rozjasnenie...

Zimné počasie nie je len o magickom snehu a modrej oblohe, ale častokrát práve o sive...

Neskrotná energia a dokonalá geometria š...

Kolekcia Clash de Cartier sa rozrástla o dva nové kúsky- Clash de Cartier Supple a Clash de Cartier ...