Je už najvyšší čas vytiahnuť zo šatníkov kabáty. Ak však hľadáte nový kúsok do svojej zbierky alebo potrebujete alternatívu ku vašim aktuálnym kúskom, poradíme vám, po ktorých kabátoch siahnuť. Tieto patria k najpopulárnejším jesenným trendom.

Zavinovací

Nič nie je komfortnejšie, ako zabaliť sa do príjemného, mäkkého kabátu, ktorý sa hodí takmer akémukoľvek štýlu. Siahnite po neutrálnych farbách, ktoré krásne doplnia elegantný outfit, no skvelého partnera urobia aj športovému outfitu.

trendy kabáty jeseň móda@alexisforeman

 

 

Farebný

Jeseň a zima sa častokrát nesie v ponurých farbách bez jasu. S farebným kabátom v zaujímavých tónoch, vzoroch či potlačiach zaručene rozžiarite svoje okolie! Nebojte sa teda svoju zbierku doplniť aspoň o jeden výrazný model.

elizabethvdg@elizabethvdg

 

 

Károvaný

Károvaný vzor je jesennou klasikou, ktorá sa však často nevidí na kabátoch. Ak ste jeho fanúšikom, pokojne zaexperimentujte s farbami a prineste do svojho šatníka unikátny kúsok, ktorý vám pomôže vytvoriť štýlový outfit.

emilisindlev@emilisindlev

 

 

Prešívaný

Počas dní, keď nám počasie nepraje, stavte na extra hrejivý, prešívaný kabát! Nenechajte sa obmedziť dĺžkou a pokojne siahnite aj po maxi verzii. Takýto kabát krásne vynikne v áčkovej siluete, no skvele vyzerá aj stiahnutý opaskom v páse.

 jessicaskye@_jessicaskye

 

 

Teddy

Ak ste si mysleli, že éra mäkučkých teddy kabátov skončila, presvedčíme vás o opaku. Tento kúsok sa dá perfektne využiť v elegantných outfitoch, ale aj v ležérnejších a čo je jeho najväčšou výhodou, je spoľahlivým partnerom do sychravého počasia.

vitaliia@vitaliia

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

Magazín TOP FASHION Autumn

Fakt, že sila tkvie v kvalitných vzťahoch možno sledovať vo všetkých oblastiach života. Skvelým príkladom sú nielen ľudské osudy ale aj rodinné firmy, podniky, reštaurácie, módne značky.

 

tf2

 

Najnovšie zo sekcie módaSo zakladateľkami úspešnej slovenskej mó...

Momentálne všetci prežívame náročné obdobie pandémie. Pandémia zmenila pohľad a vnímanie ľudí na všetko okolo nás. So zakladateľkami a predstaviteľkami...


Trendy móda | 27.nov 2020

5 must-have kúskov na zimu podľa štýlový...

Po inšpiráciu na letné outfity si „chodíme“ do Kalifornie a tú zimnú zasa hľadáme v Anglicku. Štýlové dámy z tejto časti sveta sa...


Trendy móda | 27.nov 2020

Unikátne tehotenské outfity na zimu podľ...

Krásna Švédka pred pár mesiacmi oznámila, že sa čoskoro stane mamou! Dnes je v 7.mesiaci a jej unikátny štýl sa pretavil aj...


Trendy móda | 26.nov 2020

Dior uvádza prvú kolekciu oblečenia na d...

Pandémia a s ňou súvisiaca karanténa úplne zmenili spôsob, akým pristupujeme k móde, na osobnej úrovni aj a tej globálnej úrovni. Čoraz častejšie siahame...


Naše tipy

Vlasové doplnky na jeseň 2020

Čo urobiť s vlasmi, keď nám počasie nepraje a za oknami nás čaká vietor či dážď? Obráťte s...

Ako kombinovať kabát s čižmami?

Máte doma väčšiu zbierku kabátov alebo čižiem? Tieto dva kúsky majú prevahu aj v našich šatníko...

Jesenné farby v manikúre

Pre obdobie jesene sú typické farby ako bordová, hnedá či smaragdová. Radi po nich siahame v pr...