Je už najvyšší čas vytiahnuť zo šatníkov kabáty. Ak však hľadáte nový kúsok do svojej zbierky alebo potrebujete alternatívu ku vašim aktuálnym kúskom, poradíme vám, po ktorých kabátoch siahnuť. Tieto patria k najpopulárnejším jesenným trendom.

Zavinovací

Nič nie je komfortnejšie, ako zabaliť sa do príjemného, mäkkého kabátu, ktorý sa hodí takmer akémukoľvek štýlu. Siahnite po neutrálnych farbách, ktoré krásne doplnia elegantný outfit, no skvelého partnera urobia aj športovému outfitu.

trendy kabáty jeseň móda@alexisforeman

 

 

Farebný

Jeseň a zima sa častokrát nesie v ponurých farbách bez jasu. S farebným kabátom v zaujímavých tónoch, vzoroch či potlačiach zaručene rozžiarite svoje okolie! Nebojte sa teda svoju zbierku doplniť aspoň o jeden výrazný model.

elizabethvdg@elizabethvdg

 

 

Károvaný

Károvaný vzor je jesennou klasikou, ktorá sa však často nevidí na kabátoch. Ak ste jeho fanúšikom, pokojne zaexperimentujte s farbami a prineste do svojho šatníka unikátny kúsok, ktorý vám pomôže vytvoriť štýlový outfit.

emilisindlev@emilisindlev

 

 

Prešívaný

Počas dní, keď nám počasie nepraje, stavte na extra hrejivý, prešívaný kabát! Nenechajte sa obmedziť dĺžkou a pokojne siahnite aj po maxi verzii. Takýto kabát krásne vynikne v áčkovej siluete, no skvele vyzerá aj stiahnutý opaskom v páse.

 jessicaskye@_jessicaskye

 

 

Teddy

Ak ste si mysleli, že éra mäkučkých teddy kabátov skončila, presvedčíme vás o opaku. Tento kúsok sa dá perfektne využiť v elegantných outfitoch, ale aj v ležérnejších a čo je jeho najväčšou výhodou, je spoľahlivým partnerom do sychravého počasia.

vitaliia@vitaliia

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.máj 2021

Jarné must-have šaty

Pokiaľ ste si zamilovali komfortnú módu, na ktorú sme sa spoliehali takmer celú pandémiu, bude sa vám páčiť trend, ktorý...


FASHION DAY: Jan Černý

"Stejně jako jsme už zjistili, že chceme jíst kvalitní jídlo, a připlatíme si za něj, musíme se naučit připlatit si...


Trendy móda | 17.máj 2021

Šperkové trendy na jar

Aj ten najobyčajnejší outfit dostane úplne iný vzhľad vďaka správne zvoleným doplnkom. Pri šperkoch to platí dvojnásobne. Pridajú každému looku...


Trendy móda | 17.máj 2021

Must-have sukne na túto sezónu

Ak ste “sukňovým” typom a nohavice si na sebe neviete už ani predstaviť, určite nezmeškajte týchto 5 trendov, ktoré prinesú...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...